koc

5 Aralık’ta Mars Kova burcuna giriş yapacak ve yıl sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Harekete geçeceğiniz, inisiyatif alacağınız ve mücadele edeceğiniz alan iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular olacaktır. Planladığınız hedeflere doğru, daha hızlı ve daha konsantre bir şekilde yol alabilirsiniz. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda, olası gerginliklere karşı, soğukkanlılığınızı korumanız sizin açınızdan yararlı olacaktır. İş arayan Boğa ve yükselen Boğalar belirtilen tarihe kadar kendilerini etkileyecek gelişmelerle karşılaşabilirler.

6 Aralık’ta ise İkizler burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay genel anlamda pozitif etkilere sahip arkadaşlar. Finansal konular ön planda. Bütçenizi yeniden değerlendirmeniz, gider-gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Eğer kişisel haritalarınızda yeni ayın düştüğü yer ve kurduğu kontaklar iyi ise, sürpriz, beklenmedik kazançlarla karşılaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak.

10 Aralık’ta ise Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak ve yıl sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar size keyif verecek seyahatler dönemi başlamış olacak. Eğer yalnız bir Boğa iseniz yolculuklarınızda karşılaşabileceğiniz kişilerle flörtöz etkileşimler söz konusu olabilir. Size keyif verecek, iyi gelecek bir eğitimi de araştırabilirsiniz. Veya partnerinizle birlikte minik bir tatil de planlayabilirsiniz. Yurtdışıyla ilintili ve yabancıları bağlayan konulardaki işlerinizse su gibi sorunsuz bir şekilde hallolabilecek.

22 Aralık’ta Oğlak burcunda bir yeni ay meydana gelecek. 9. evinizde gerçekleşecek olan bu yeni ayla birlikte, hukuk, eğitim, iletişim alanlarında ve akrabalarla ilgili konularda bir tamamlanma, sonlanma, bitiş yaşayabilirsiniz. Bu aynı zamanda sorunların bitişi anlamına da gelmektedir. Seyahatler organize edebilirsiniz ama son dakika aksiliklerine karşı temkinli olmanızda yarar var, keza sözleşmeler, anlaşmalar imzalamak için de güzel bir hafta. Fakat gecikmeler, duygusal stresler söz konusu olabilir.

YAZAN ASTROLOG DİNÇER GÜNER

Bir cevap yazın