kova

5 Aralık’ta Mars Kova burcuna geçiş yapacak ve yıl sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Burcunuza giriş yapan Mars, size cesaret, enerji, girişim gücü, canlılık ve ataklık getirmeye başlıyor tabii bunun yanında agresyon ve sabırsızlık da bulunmakta. Üzerinizdeki ölü toprağını atmaya, harekete geçmeye başlayacaksınız. Yeni girişimlerinizle ve enerjinizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Fevri ve agresif çıkışlardan kaçınmak yerinde olacaktır. Düşme, çarpma, sakarlık ve yaralanmalara karşı da dikkatli olmakta fayda var.

6 Aralık’ta İkizler burcunda dolunay meydana gelecek. Dolunay, özellikle yalnızların hayatında romantik ve keyifli bir aşkın kapılarını aralayabilir, biriyle yakınlaşma sürecine girebilirsiniz. Bir birlikteliğiniz varsa şayet, onunla romantik dakikalar geçirebilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı planlayanlar, bu dolunay sizlere bir sürpriz yapabilir, hazırlık olun. Yaratıcılık gerektiren konularda (Sahne, Televizyon, Sanat vb.) yeni işler karşınıza çıkabilir, başarıya çok yakın olabilirsiniz.

10 Aralık’ta Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak ve yıl sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar, eğer bir ilişkiniz varsa problemli sıkıntılı bir süreç olabilir. Gerçekçi ilişkilere çekilemeyebilirsiniz, ilişkileriniz daha çok platonik düzeyde kalabilir. Duygularınıza karşılık bulmakta zorlanabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa de gereksiz kıskançlık tripleri ve kaprisler yüzünden sekteye uğraşayabilir, kendinizi yalnız, sevgisiz hissedebilir, sevgi size yetmeyebilir açıkçası.

22 Aralık’ta Oğlak burcunda bir yeni ay meydana gelecek. 12. evinizde gerçekleşecek olan yeni ayla birlikte, arkanızdan iş çeviren, dedikodu çıkartan bir takım insanlarla yüzleşebilirsiniz. Gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Planlarınızı, projelerinizi paylaşmaya hazır olmayabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın