terazi

5 Aralık’ta Mars Kova burcuna giriş yapacak ve ay sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Aşk ve çocuklarınızı ilgilendiren konularda harekete geçmeye başlayacak, hızlı gelişmeler yaşayabileceksiniz, zaman zaman agresyon yaratacak durumlarla mücadele etmeniz gerekebilecek. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönemde girişimlerde bulunabilir, yalnız olanlar aşkın daha tutkulu ve cinsellik boyutunun ön planda olacağı kısmıyla tanışabilir. Spor aktivitelerine yönelebilir, hayatın keyifli ve eğlenceli yanları ile daha fazla haşır neşir olabilirsiniz.

6 Aralık’ta İkizler burcunda dolunay meydana gelecek. Hukuksal konular, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler, ticaret konuları ön planda. Yönetici pozisyonundaki, isim yapmış, hatırı sayılır kişilerle ilişkilere dikkat, bir süredir değiştirmek istediğiniz hayatınızı değiştirebilmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler veya kişilerle ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir. 10 Aralık’ta ise Venüs Oğlak burcuna giriş yapacak ve yıl sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Yıl sonuna kadar evinizi, yuvanızı güzelleştirmek adına adımlar atabilir, aile içinde küslükleri sona erdirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yaşadığınız alanı daha da güzel hale getirmek için çaba sarf edebilirsiniz.

22 Aralık’ta Oğlak burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Ev, yuva, aile, yerleşime ait bir takım konular gündeme gelebilir, bir taşınma, yer değiştirme durumu olabilir, aradığınız özellikte evi bulabilirsiniz. Aile içinde bir konu artık çözüme kavuşabilir. Yeni ay gergin etkilere sahip olacağı için komşularınızla veya aile içi ilişkilerde gerginliklerden kaçınmakta yarar var.

Yazan Astrolog Dinçer Güner

Bir cevap yazın