24 Nisan Cuma günü Netflix’te yayınlanacak dizi Aşk 101’den resmi fragman geldi. 1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101,okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. 

Aşk 101 Dizisinin Konusu

Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

Pınar Deniz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı ve Kaan Urgancıoğlu gibi başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Aşk 101’in yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer oturuyor.

Dizi hakkında merak edilen pek çok sorunun cevabı, kapağında Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı nisan sayımızda sizi bekliyor.

Nisan sayımızı Turkcell Dergilik’ten de okuyabilir ve seçili makaleleri sesli dinleyebilirsiniz.

Total
0
Shares