Kendine güvenen kadınların favorisi Victoria’s Secret, Sevgililer Günü hediyesi almak için akla gelen ilk adreslerden biri. Sevgililer Günü’nün tematik renginden ilham alan Bombshell Intense; kırmızının güç, kuvvet, tutku ve cazibe gibi bütün özellikleriyle yeni sahiplerini bekliyor.

Bombshell Intense, bu cazibeli ve yoğun kokusuyla gerçek bir imza koku niteliğinde. Eğer güçlü ve unutulmaz bir hediye seçeneği arıyorsanız; doğru seçim sizin için bu parfüm olabilir!

Sevdiğiniz her şeye karşı duyduğunuz aşkı kutladığınız Sevgililer Günü için Victoria’s Secret’ın özel dantellerden oluşan koleksiyonlarıyla, ikonik saten pijamalarıyla ya da imza kokularıyla kendinizi şımartabilir,  sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendinizi ve sevdiklerinizi şımartırken aynı zamanda dolabınız için şık görüntüye sahip, ışıltılı şeritler ve özel dantel detaylarına sahip parçalarla yatırım da yapmış olacaksınız.

Victoria’s Secret’ta her stil ve ruha uygun birbirinden şık tasarımlar bulmak mümkün.

Romantiklere

Rahatından Ödün Vermeyenlere

Cesurlara

Kokudan Vazgeçemeyenlere

Aşkın hâkim olacağı Sevgililer Günü’nde bu günü güzelleştirecek bir hediye almak için Victoria’s Secret mağazalarına uğramayı unutmayın!

https://www.victoriassecret.com.tr/

Total
0
Shares