İçerisinde bulunduğumuz günlerle birlikte , özellikle kutladığımız doğum günleri düşünüldüğünde gündemimize giren Aslan burçları, her zaman eğlenceli, girişken ve seksi erkekleriyle dikkat çekmiştir. Aslan burcu erkeğini tanımlamak için sayfalar yetmez farkındayız, ancak nasıl baştan çıkarabileceğiniz konusunda bir kaç tüyo verebiliriz.

# Aslan erkeğini meraklandırma
Aslan burcu erkeğini klasik gizemli taktiklerle meraklandıramazsınız. Onlar göz alıcı, ihtişamlı detaylar için meraklanırlar. Bu yüzden eğlenceli, sıcaki, sosyal ve samimi bir tavır; iddialı bir stille birleştiğinde Aslan burcu erkeği için unutulmaz biri haline geleceğinize şüphemiz yok.

# Aslan erkeği aşkta nasıl?

Flörtöz bir yapıya sahip olan Aslan burcu erkeğinin tek bir kişiye bağlanması oldukça zor olabilir. Ancak ona iyi bir oyun arkadaşı olmanız halinde; size bağlanacaktır. Sizi pahalı hediyelerle şımartabilir, eğlenceli sürprizlerle güzel bir ilişki yaşatabilir. Ancak kıskançlığınızı dizginlemeli ve ona alan sağlamalısınız.

Aslan erkeğini tahrik etmenin 10 yolu +

İşte Aslan burcu erkeğini baştan çıkarmanın 10 yolu:

aslan burcu erkeği özellikleri

Aslan burcu erkeklerinin egoları, her şeyleridir. Onları yaptıkları güzel şeyler için övmeyi ve takdir etmeyi ihmal etmeyin.

Aslan burcu erkeği dış görünüşe en çok önem veren burçlardan biridir. Onun yanındayken dişiliğinizi vurgulamaktan kaçınmayın. Aslan burcu erkekleri güçlü kadınlardan hoşlanır.

aslan burcu nasıl baştan çıkarılır?

Aslan burcu erkekleri haksız olduklarını bilseler de, onlara sinirliyken bunu anlatmanız imkansızdır. Bu nedenle önceliğiniz sakinleştirmek, sonrasında durumu açıklamak olmalı.

Sizin için yaptığı şeyleri arkadaş ortamınızda anlatmaktan çekinmeyin. Aksine, Aslan burcu erkeğinin hoşuna gidecektir bu davranışınız. Aslan burcu erkeği konuşulmaktan hoşlanır.

aslan burcu erkeği ile ilişki

Aslan burcu erkeği kıskanılmaktan hoşlanan erkeklerden değildir. Onu sıkmayın ve kıskansanız bile çok hissettirmeyin. Bunalıp ebediyen kaçabilirler.

Aslan erkeği cinselliği hakkında genel bilgi +

# Aslan erkeği cinsellik ve cinsel performans

Cinsellik onlar için oldukça önemlidir. Ancak yatak odasında çılgın fanteziler yerine kendi bildikleri klasik ama etkili yollardan gitmeyi severler. Ona gücünü göstermesi için izin verin. Aslan erkeği cinselliği doruklarda yaşarken, partnerinin de zevk aldığından emin olmak ister. Bencil gibi görünseler de, yatakta empati kurabilirler.

aslan burcu erkeği
Kova burcu erkeğinin zaafları nelerdir? +

Çocuksu yanları ağır basan Aslan burcu erkekleri, hiç göstermeseler de şefkate muhtaçtırlar. Ona bu durumun farkında olduğunuzu belli etmeden şefkat gösterin, onu dinleyin ve onu gülümsetmeye çalışın.

Aslan burcu erkekleri paralarını lüks şeylere yatırmaktan hoşlanır. Onların bu keyiflerini sorgulamayın.

aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları
Aslan erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? +

Unutmayın ki ateş grubunun sabit burcudur Aslan burcu. Ondan değişmesini, sizi şaşırtacak fikir değişiklikleri yapmasını beklemeyin. O her zaman tanıdığınız gibi kalacak güvenli bir ev olacaktır sizin için. Aynı zamanda bu yüzden kendilerinden harika bir aile babası olacağına da emin olabilirsiniz.

Aslan burcu erkekleri yemeğe oldukça önem verirler. Hafta sonu için evde sıcak bir yemek planı yapabilir, hatta bunu seksi bir aktiviteye dönüştürerek kalbini kazanabilirsiniz!

Total
7
Shares

Bir cevap yazın