Biliyorsunuz ki 24 Temmuz itibariyle Güneş Aslan burcunda! Hazır Güneş, zodyağın gösterişli üyesi Aslan burcuna geçmişken, bu burcun en öne çıkan stil ve hayatlarına dair detayları sizin için listeledik. İşte Aslan burcu kadınının güzellik ve aşk sırları:

Stili

Aslan Burcu Kadını Stili

Bir Aslan burcu kadını olarak desenleri, renkleri ve dokuları karıştırmaktan hiç korkmuyorsunuz. “Gösteriş ve ihtişam” sizin anahtar kelimeleriniz. Özel gecelerde mini elbiseler yerine uzun ve ihtişamlı tasarımlar her daim tercihiniz. Koyu tonlar yerine, beyaz ve sarı gibi iddialı renkleri, yine aynı şekilde iddialı saç aksesuarları ve mücevherlerle tamamlamayı seviyorsunuz. Kısaca, giyim sizin oyun alanınız! Burcunuzun öne çıkan stil ikonları Jennifer Lopez, Jennifer Lawrence, Charlize Theron, Madonna ve Kylie Jenner.

Stil İkonu

Jennifer Lopez.

aslan burcu ünlüsü jennıfer lopez

Aslan Burcu Renkleri

aslan burcuna en çok yakışan renkler

Aslan burçları güneş sarısı, beyaz, altın tonları, yeşil, kahverengi ve bej tonlarını en iyi yansıtan burçlardan biridir. Ne de olsa gezegeniniz Güneş!

Seyahat:

Jamaika

Jamaika gibi sıcak ve eğlenceli ülkeler tam size göre! Aynı zamanda gittiğiniz yerin derin bir tarihe sahip olması da öncelikleriniz arasında. Aslan burcu seyahatleri sırasında tarih bilgilerini sınamayı sever. Aynı zamanda Aslan burcu demek, macera dolu safari seyahatleri demektir!

Dekorasyon

aslan burcu ev stili

Antika eşyalardan falzasıyla hoşlanıyorsunuz. Altın ve toprak tonlarındaki odalar tam size göre. Gösterişli ve renkli ev aksesuarları ve etrafa atacağınız kullanışlı battaniye ve halılar; sıcak bir ortam için ihtiyacınız olan şeyler. Evin içerisinde ise en çok kullandığınız şey kesinlikle bir sıcak içecek bağımlısı olarak eğlenceli kupalarınız!

Aşk

aslan burcunun aşk karakteri

Romantizmden hoşlanmadığınızı iddia etseniz de, aslında anlatmaya çalıştığınız şey; sizin aradığınız romantizm türünü hiç kimsenin sağlayamaması. Kafanıza göre birisini bulmakta güçlük çekiyor olsanız bile karşınızdakine hatalarını söylemek yerine ilişkinin gittiği yere kadar gitmesini tercih ediyorsunuz. Kafanıza göre bir aşk bulduğunuzda ise sizi kimse tutamaz. Aşık olduğunuzda onun için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır bir aşık haline geliyorsunuz.

Güzellik

aslan burcu ünlüsü cara delevıngne

İddialı rujlar veya dikkat çekici göz makyajlarından birini yapıp öne çıkarmak sizin işiniz. Yüz şekliniz nedeniyle göz altlarınızı kapatma gereksinimi duyabilirsiniz. Parlak ve hacimli saçlarınız içinse her daim yeni ürünler denemeyi seviyorsunuz.

Parfüm

aslan burcuna yakışan parfümler

Manolya ve amber gibi iddialı çiçeksi kokular ve odunsu alt notalar tam size göre. Aynı zamanda parfümünüzün şişesi de en az koku kadar önemli. Masanızda durduğunda tüm gösterişiyle modunuzu yükseltmesi gerekiyor. Bu yüzden Victoria’s Secret Noir Tease kokusunu mutlaka denemelisiniz.

Egzersiz

aslan burcuna uygun egzersizler

Vücut tipiniz nedeniyle kilolarınızı özellikle bel ve karın bölgesinden almaya meyillisiniz. Başta göğüs bölgeniz olmak üzere tüm üst gövdenizi çalıştıracak sıkılaşma egzersizleri tam size göre.

Yemek

aslan burcu beslenme stili

Sebzeler ve sağlıklı besinlerden çok şekerli yiyecekler ve et ürünleri gibi besinlerin bulunduğu tehlikeli bölgeden hoşlanıyorsunuz! Ama hayatta yaptığınız her şeyden zevk almaya çalıştığınız düşünüldüğünde, kaloriler sizin için pek de sorun değil. Yemeğin sunumundan ve görüntüsünden çok, sizin için lezzeti önemli. Aynı zamanda sevdiğiniz insanlara sevginizi yemek yaparak göstermeyi seviyorsunuz.

Total
4
Shares

Bir cevap yazın