Akrepler için aşk kapıları ardına kadar açılırken, Boğalar ortak projelere dâhil olup kariyerlerindeki olumsuzlukları avantaja çevirecekler.

AKREP
24 Ekim - 22 Kasım
Kendinizi son derece hafiflemiş hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bir süredir gayet hareketli olan sosyal hayatınız da aynı tempoda devam edecek. Aşk kapınızı daha önce tanımadığınız bir kişiye açma şansınız yüksek. Sürpriz bir ilişkiye hazırlıklı olun! Merkür zor zamanlarınızda ihtiyacınız olan pozitif enerjiyi sağlayacak. İş yaşamında ise çalışma arkadaşlarınızın desteğini kazanacaksınız, onlara güvenmekten vazgeçmeyin.

YAY
23 Kasım - 21 Aralık
Daha önce hiç tatmadığınız heyecanlarla sıra dışı deneyimler yaşayacaksınız. Bu ay arkadaşlarınızın size ihtiyacı var! Onlara destek olun… Uzun bir aradan sonra da kalbiniz tekrar heyecanla atmaya başlayacak. İş yaşamınızda hayal gücünüzü ve organizasyon yeteneğinizi kullanarak fark yaratacaksınız. Rutinden sıyrılıp sıkıcı ilişkilerden uzaklaşmalısınız. Gözünüz yükseklerde olsun! En üst mertebeyi hedefleyin ve daha fazla sorumluluk alın.

OĞLAK
22 Aralık - 20 Ocak
Son dakika değişiklikleri ya da irili ufaklı aksilikler sizi yıldırmak bir yana harekete geçiriyor. Yüksek gerilim ve heyecan, hem iş hem de özel hayatınızda sizi ileri taşıyan fırsatlar. Üstelik ihtiyacınız olan yaşam enerjisini de sağlıyorlar. Ufkunuz genişliyor. Kalbinizin mesajlarını görmezden gelemeyeceğiniz, tutkuya yeniden yer açacağınız bir döneme giriyorsunuz. Küçük aksamaları ise olumsuzluğa izin vermeden avantaja çevirin.

KOVA
21 Ocak - 19 Şubat
Aşktan söz edebilmeniz için bir ay kadar daha beklemeniz gerekiyor. Şu an önceliğiniz başka şeyler olmalı. Platonik aşk hayalleri kurmaktansa, kendinize hayata dair somut hedefler belirleyin. Hayat neşenizi artırmak ve yaşadığınız andan keyif almak için gayret gösterin. Jüpiter özellikle yurtdışı bağlantılarınızı daha da güçlendiriyor. Bu dönemi kariyerinize odaklanarak değerlendirin. Başarı size çok yakın…

BALIK
20 Şubat - 20 Mart
Huzur ve sükunet arasanız da sular bir türlü durulmuyor. Tutku tüm şehvetiyle aşk evinizde kol geziyor. Tansiyonu düşürmek için kartlarınızı iyi oynamalısınız. Saplantılı davranışlar sergilemekten kaçının, bırakın şimdilik dikkat başkalarının üzerinde olsun. Çekişmeyle geçen iş yaşamında soğukkanlılığınızı korumalısınız. Bunun için işteyken kendinize kısa süreli aralar verin ve rahat bir nefes alın. Sosyal hayatınızda daha aktif olmak için de planlar yapın.

KOÇ
21 Mart - 20 Nisan
Aşk hayatınız kimi zaman sekteye uğrayabilir. Yine de ilişkiniz hakkında acele karar vermekten kaçının. Bir başkasına ilgi duymaya başlarsanız zamana bırakın. Göz göze geldiğinizde hissettiğiniz kıvılcımlarının tadını çıkarmaya bakın. Kariyer hedefleriniz yoluna giriyor. Büyük ya da küçük, işlerinizi engelleyen tüm sorunlar Jüpiter’in etkisiyle ortadan kalkıyor. Bir cevap mı bekliyorsunuz? Beklediğiniz olumlu geri dönüşü alacaksınız.

BOĞA
21 Nisan - 21 Nisan
Aşk hayatınız ileriye doğru pedal çeviriyor. Uzun bir aradan sonra tekrar heyecan dolu bir ilişkiye yelken açacaksınız. Yine de aşırı duygusallıktan kaçının! Bu içinizde kopan fırtınaları dengeleyecektir. Bu ay sizin için aksiliklerle mücadele etmek anlamına geliyor. Yaşanan sorunları kişisel algılamak size zaman kaybettirebilir. Aksine kolektif projelere dâhil olup olumsuzlukları lehinize çevirin. Satürn iş yaşamınızda ilerlemenize imkân tanıyor.

İKİZLER
22 Mayıs - 21 Haziran
Bu ay arkadaş ortamında tanışacağınız, aşk evinizin yeni misafiri ayaklarınızı bir anda yerden kesecek. Kendinize biraz daha az zaman ayırıp, aşkı çok daha ön planda tutacaksınız. İş yaşamında projelerinizi gerçekleştirmek adına görüşmeleriniz tüm hızıyla sürecek. Aklınızdaki yeni fikirler, şans faktörünü de arkasına alarak değerlendirmenizi bekliyor. Ancak dikkat! İşle aşk arasında belli bir denge kurmak zorundasınız. Bu size mutluluğu garantileyecek.

YENGEÇ
22 Haziran - 23 Temmuz
Kendinizi son derece çekici hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ancak kalbiniz partnerinize bağlanmaya direniyor ve kendinizle baş başa kalmayı tercih ediyorsunuz. Bu durum onu kırıyor ve kışkırtıyor da. Sakın ola ateşle oynamayın! İş yaşamında her şey istediğiniz gibi gidiyor. Nihayet stresten uzak bir ritim yakalayacaksınız. Uzun zamandır askıya alınmış kişisel projelerin hayata geçmesi için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

ASLAN
22 Haziran - 23 Ağustos
Merkür’ün de etkisiyle olumsuzlukları önceden sezip üstesinden gelebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Farklılığınızı ortaya koyun. Ancak dikkat çekmek adına olmadığınız biri gibi davranmak zorunda da değilsiniz. İlk görüşte aşka inanır mısınız? Bu ay işte böyle bir duygu yaşayabilirsiniz. Jüpiter iş yaşamınızdaki olumsuzlukları ortadan kaldıracak güce sahip. Ekip arkadaşlarınızın insafsız yargılamaları canınızı sıkmasın. Sessizliğinizi koruyun...

BAŞAK
24 Ağustos - 23 Eylül
Neptün hayatınızdaki romantizm katsayısını bir parça sekteye uğratmış olsa da bu arzulanmadığınız anlamına gelmiyor. Seksi görünmemek için hiçbir nedeniniz yok. Hatta Venüs, aşk evinizde tam da bu etkiyi yaratmak istiyor. Alışveriş yapın, parfümünüzü değiştirin, makyaj yapın, saç şeklinizi değiştirin ve göz kamaştırın. Unutmayın süregelen ilişkinizde her şey yolunda gitmese de yeni adaylar kesinlikle sırada bekliyor.

TERAZİ
24 Eylül - 23 Ekim
Jüpiter geriye doğru hareketlerle çekiliyor. Bu dönemde yapmanız gereken partnerinize kendinizi çok daha iyi ifade edebilmeye çalışmak olmalı. Yanlış anlaşılmalar ilişkinizi bitirecek güçte değil. Ancak zarar da verebilirler. Bu da uzun vadede birbirinize karşı hissettiğiniz heyecanı azaltabilir ya da yok edebilir. Neyse ki çekiciliğiniz kara bulutları ortadan kaldıracak bir güce sahip. Maddi yönden olumlu rüzgârlar sizin için de esiyor.

Bir cevap yazın