Başaklar kısa süreli heyecan verici ilişkilere yelken açarken, Akrepler duygusal hayatlarında biraz daha sabırlı hareket etmek zorunda kalacaklar.

BAŞAK
24 Ağustos - 23 Eylül
Yaz bitse de kalbiniz halen tatilde. Venüs bu ay size kısa süreli heyecanlı ilişkiler ve küçük flörtler için göz kırpıyor. Bu geçiş döneminde, ciddi bir ilişki arayışı içinde olursanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bunun yerine kendinizle baş başa kalmanın ya da flört etmenin tadını çıkarmaya çalışın. Bu ay mesleğiniz ile ilgili güçlü bağlantılar da kuracaksınız. Mesleğinizde yükselmeniz için çok iyi bir dönem. Bu ay Güneş yanınızda.

TERAZİ
24 Eylül - 23 Ekim
Venüs sizi melankolik açıdan bir hayli etkiliyor. Bu nedenle kendinizi kimi zaman düşünceli, kimi zaman hüzünlü, kimi zamansa her şeye boş vermiş bulabiliyorsunuz. Bu dönemde sizi anlayacak ve yalnızlığınızı azaltacak birine ihtiyaç duyacaksınız. Ay sonunda ince düşünceli tavırlarıyla sizi etkileyecek biriyle tanışabilirsiniz. Kariyerinize olumlu etkisi olacak, statik noktalardaki kişiler de sizinle bağlantıya geçebilir.

AKREP
24 Ekim - 22 Kasım
Aşk hayatınızda huzursuzluk sinyalleri. Sihirli anlar yaşayacaksınız ancak bu sürekli olmayacak. Aşk evinize denge ve huzur gelmesi için bu dönemde sizin göstereceğiniz sabır ve anlayışçok önemli. Geçici bir süreçte olduğunuzu düşünerek, pireyi deve yapmayın. İş yaşamınızda ise yeni projeler birbiri ardına sıralanacak. Fikirleriniz gelişime açık, bu nedenle önemli kişilerin desteğini alacaksınız. Kendinize ‘ulaşılabilir’ hedefler koymanızın tam zamanı.

YAY
23 Kasım - 21 Aralık
Eski kalp kırıklıklarınızı geride bırakıp yepyeni bir aşka yelken açacaksınız. Hayatınıza girecek kişiyle unutulmaz anlar yaşamanızın yanı sıra kendinizi hiç olmadığınız kadar mutlu hissedeceksiniz. Bunun değerini bilin. İş yaşamınızda da kapılar birbiri ardına fakat yavaş yavaş açılmaya başlıyor. Adımlarınızı hızlandırması için yeni bir ekip kurma ihtimaliniz yüksek. Eğlenceli, yeni ve heyecan dolu fikirlerle ofisin gözbebeği olacaksınız.

OĞLAK
22 Aralık - 20 Ocak
İlişkiye özlemini duyduğunuz rengi verecek olan sizsiniz. Ancak sevgilinize hükmedici de yaklaşmayın. Zira bu ay hayatınızdaki kişi ortak geleceğinize dair karar aşamasında olabilir. Zekanızla hayranlık uyandıracaksınız. Kariyerinize bizzat siz yön verin. Önceliklerinizi belirleyip, plan yapın. Küçük bir destekle de maddi zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Mars kuracağınız ortaklıklarla para kazanmanız için harekete geçti bile.

KOVA
21 Ocak - 19 Şubat
Karşı cinsi mıknatıs gibi kendinize çekeceğiniz büyüleyici bir döneme giriyorsunuz. Hayatınıza girenler size daha ilk bakışta âşık olabilirler. Bunun nedeni ise yıldızınızın, dolayısıyla da enerjinizin yüksek olması. Kötü günler geride kaldı. Arkadaş grubunuzla yapacağınız uzun sohbetler yaratıcılığınızı artıracak. Ekip çalışmalarında pozitif yaklaşımlarınız ise son derece iyi sonuçlar getirecek. Kovalar için altın bir dönem başlıyor da diyebiliriz.

BALIK
20 Şubat - 20 Mart
Ekim ayı isteklerinizi gerçekleştirmeniz adına yoğun fakat eğlenceli geçecek. Güneş sizi seçim yapmanız gereken bir yerde konumlandırıyor. Rutin giden bir ilişki mi yoksa yepyeni bir heyecan mı? Bunu şu anda düşünmenize gerek yok, o an geldiğinde doğru kararı vereceksiniz. İş yerinizde projelerinizi gerçekleştirmek için olumlu girişimler yapabilirsiniz. Merkür size şans getirmeye devam ediyor. Venüs ise etkisini azaltıyor. Şaşırtıcı tekliflere açık olun.

KOÇ
21 Mart - 20 Nisan
Tutkulu bir döneme adım atıyorsunuz. Ay ortasına doğru kalbinizin daha da hızla atmasına neden olacak yeni biriyle tanışma şansınız oldukça yüksek. Yoksa biri daha mı var? Seçiminizi çok iyi yapın! İş hayatınızda yeni ortaklıklara gidebilirsiniz. Kafanızda yeni oluşumlarla ilgili sorular varsa da, Merkür’ün etkisiyle en doğru kararı vereceksiniz. Bu ay enerjik, moral olarak yüksek hayli bir döneme giriyorsunuz.

BOĞA
21 Nisan - 21 Nisan
Aşk evinizde her şey yolunda. Ancak arkadaşlarınızı da ihmal etmemelisiniz. Merkür size sıcak ilişkiler getiriyor. Artık sosyalleşme zamanı! Sağduyunuza güvenerek aldığınız doğru kararlar sayesinde takdir edileceksiniz. İş hayatınızda sise olumlu değişimlere hazır olun! Gezegen hareketleri sizi daha önce hiç düşünmediğiniz bir noktaya sürükleyebilir. Merkür maddi açıdan sizi desteklerken, Mars risk almanızı hızlandıracak.

İKİZLER
22 Mayıs - 21 Haziran
Sizin için özel olan ‘o’ kişiye daha çok zaman ayıracaksınız. Bu da muhtemel bir ilişki olasılığını hızlandıracak. Dikkati üzerinize çekmek istediğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sonuç; size bakan her erkeği büyüleyeceksiniz. Ancak kalbinizdeki diğerleriyle flört etmenizi eengelleyecek. Yaratıcılığınız sayesinde de iş yaşamınızda başarıya doğru emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Cazibenizi doğru yönde kullanmaya çalışın!

YENGEÇ
22 Haziran - 23 Temmuz
Aşk hayatınızda ne yazık ki kalp kırmaya devam ediyorsunuz. Bu sonbahar aday listeniz ise hayli kabarık. Güneş’in Başak burcuna getirdiği sakin etki sizden çok uzakta. İçinizi bir türlü yatıştıramadığınız bir enerji kaplayacak. Bavullarınızı hazırlayın, kısa süreli bir tatil planı sizi bekliyor! İş yaşamınızda ise adınız övgüyle bahsedilenler arasında. Yeni bir teklif ya da terfi alabilirsiniz. Enerjinizi aşk hayatınızda değil, mesleğinizde kullanın!

ASLAN
22 Haziran - 23 Ağustos
Venüs aşkta iletişim evinizde. Kendinizi değersiz hissetmeyin, ihtiyacınız olan tek şey fark edilmek. Minumum çabayla bütün gözler üzerinizde olabilir. Bu geçiş sürecinde hoşlandığınız kişi size yakınlaşacak ve rüya gibi günler yaşamaya başlayacaksınız. Kariyerinizin en verimli dönemindesiniz. Jüpiter ışığınızı yükseltmeye devam ediyor. İş yaşamınızda karşınıza çıkan engellerin üstesinden kolaylıkla geleceksiniz.

Bir cevap yazın