Atasun Optik, tarzı tamamlayan birbirinden trend güneş gözlükleriyle 2019 yazına merhaba dedi. Dünya markalarının yüzlerce farklı modelini bir arada bulabileceğiniz Atasun Optik’te yeni sezonun öne çıkan güneş gözlükleri arasında; modası giderek yayılan cat eye, ikon haline gelen yuvarlak, retro bir hava yakalamak isteyenlerin gözdesi köşeli, çift köprülü ve altıgen modeller yer alıyor.

Atasun Optik, bu yazın renkli ve enerji dolu tasarımlarına uygun, dünya markalarının yüzlerce farklı güneş gözlüğünü, tarz tamam dedirten koleksiyonunda bir araya getirdi.

Atasun Optik’te bu yazın tarzı tamamlayan güneş gözlükleri; ikon haline gelen ve cool bir görünüm yakalamak isteyenlerin tercihi yuvarlak, her yıl biraz daha fazla popüler olan cat eye, retro esintisiyle fark yaratan çift köprülü, unisex olmasıyla her tarza hitap eden köşeli ve renkli mini altıgen modeller oldu.

Dikdörtgen ve kare kesimli çerçevelerin ön plana çıktığı güneş gözlükleri arasında, kemik çerçevelerin önüne geçen gold metaller sezonun hit parçaları arasında yerini aldı.

Tarzınızı tamamlayan güneş gözlükleri hakkında daha detaylı bilgiye Atasun Optik noktalarından ve https://www.atasunoptik.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares