AVON NUTRA EFFECTS MUCİZEVİ YÜZ BAKIM YAĞI

Gücünü doğadan alan güzellik çözümlerinden AVON Nutra Effects serisinin aileye yeni katılan üyesi, Mucizevi Yüz için Hafif Dokulu Yağı, AVON’un marka elçisi Burcu Esmersoy’un favorileri arasında yer alıyor. %95 doğal kaynaklı içerik ve 5 farklı saf tohum yağının mucizevi karışımından oluşan AVON Nutra Effects Mucizevi Yüz Bakım Yağı, yaz döneminde cildiniz için mükemmel bir bakım sunuyor. Tohumların mucizevi gücünü keşfettiğini dile getiren Burcu Esmersoy, cilt bakımına önem veren herkesi doğal özlerle geliştirilmiş AVON Nutra Effects Mucizevi Yüz Bakım Yağı ile tanışmaya davet ediyor.

AVON NUTRA EFFECTS MUCİZEVİ YÜZ BAKIM YAĞI (3)

Yoğun iş temposu, sıcak havalar, stres ve dengesiz beslenme gibi birçok sebepten kuruyan ve susuz kalan cildinizin yardımına AVON Nutra Effects Mucizevi Yüz Bakım Yağı koşuyor.  İçeriğindeki %95 doğal kaynaklı mucizelerle cildi beslerken aynı zamanda nemlendiren ve dengeleyen 5 farklı saf tohum yağının mucizevi karışımıyla cildiniz bu yaz ışıldayacak.

Cildin kolajen üretimini artıran babassu tohum yağı, cildi sıkılaştıran çarkıfelek çiçek tohumu yağı, rahatlatıcı etkili marula tohum yağı, nemlendirme sağlayan yeşil kahve tohum yağı ve cildi güçlendiren keten tohumu yağıyla doğal mucizelerin her damlası sizin için Nutra Effects’te bir araya geliyor. Yaz aylarında cildin yoğun neme ihtiyaç duyduğunu belirten Burcu Esmersoy; “AVON Nutra Effects Mucizevi Yüz Bakım Yağı ile doğal mucizelerin her damlasına güvenin” diyor.

AVON_AVON NUTRA EFFECTS MUCİZEVİ YÜZ BAKIM YAĞI

Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun, alerji testleri yapılmış, paraben ve boya içermeyen AVON Nutra Effects Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nı, temizlenmiş cilde uygulanan bakım yağını, elinize 2 veya 3 damla alarak, yüzünüze ve boyun bölgenize parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

AVON Nutra Effects Mucizevi Yüz Bakım Yağı ile ilgili detaylı bilgi için www.AVON.com.tr adresini ziyaret edebilir, AVON Satış Temsilcileri’nizle iletişim kurarak AVON ürünlerini satın alabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın