Bugün size Avon Perfectly Mat Ruj’dan bahsedeceğim. Son zamanlardaki en yeni ve en başarılı keşfim olan bu mat ruju yakından inceleyelim;

avon1
Öncelikle şunu söylemeliyim; mat rujlara her zaman ilgim vardı, çünkü her daim parlak ruj kullanmak istemiyordum. Hem günlük kullanıma uygun olduğundan, hem spor kıyafetlere hem de iddialı bir makyaja ihtiyacım olduğunda mat rujların kurtarıcı olduğunu düşünüyorum. Yüzünüzde hiç makyaj olmasa bile mat bir rujla makyaj yapmış görünümü yaratabiliyorsunuz ve ben bundan çok hoşlanıyorum. Çekiniyor olmamın sebebi ise; mat rujların genelde dudakları kuruttuğu yönündeki algıydı. Hassas bir cilde sahibim ve seçtiğim tüm ürünlerin cildimi kurutmamasına, yıpratmamasına ve nemlendirici bir içeriğe sahip olmasına dikkat ediyorum. Bu hassasiyet kış aylarıyla birlikte kuruluk olarak kendini daha çok göstermeye başlıyor tabii. Özellikle benim gibi dudakları zaten kurumaya meyilli birisi için mat rujlar olumsuz bir etki bırakacağından açıkçası uzak duruyordum. Ta ki Avon Perfectly ile tanışana kadar!

avon2

Evet bakımlı ve güzel görünmek uğruna katlandığımız pek çok şey var ama dudaklarımdan ödün veremeyecektim ve tam da aradığım ürünü buldum. Avon’un da önerdiği gibi Perfectly Mat ruju kullanıyorum ve dudaklarımda herhangi bir kuruluk veya yıpranma yaşamıyorum. Bunun yanı sıra, gün içinde pul pul dökülme ve topaklanma da yaşamıyorum. Üstelik ruju kullanmaya başlar başlamaz da etkisini gördüm.

Avon Perfectly Mat Ruj, bu özelliğiyle beni kullanmaya ikna ettikten sonra renkleriyle de cezbetti ve çok kısa bir sürede makyaj çantamdaki yerini aldı. Renk skalası çok geniş. Açık ten rengi, kahve tonları, açık-koyu pembeler… Teninize uygun rengi mutlaka bulabileceğinizi düşünüyorum. Mat rujun ambalajı da kendisi gibi mat ve siyah. Güzel bir tasarım olmuş.
Vaat ettiği gibi dudağı kurutmayan, yıpratmayan, sürümü kolay bu ruju çok sevdim ve mat rujla ilgili tüm düşüncelerim değişti. Mutlaka denemenizi öneririm, olumlu etkisini görecek ve çok seveceksiniz.

Avon Perfectly Mat Ruj ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, tıklayın.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın