Avva_SS16_0070

AVVA, Hayatınızın her anında güven duygusu ile varlığını hissettiren babalarımıza kaliteyi ve şıklığı bir arada sunuyor.

Avva_SS16_0031

 

2016 İlkbahar / Yaz Koleksiyonunda, ana temasını “GÜÇ” olarak belirleyen AVVA, her zaman en güçlü kahramanımız olan babalarımıza çok özel bir kampanya sunuyor. Babalar günü için hazırlanan ürünler güçlü erkek duruşunu hedefleyerek tam da babalara özel hale geldi. AVVA, babalar gününe özel ‘’2 al 1 öde’’ kampanyası ile fark yaratmak isteyen herkesi mağazalarına bekliyor.

Avva_SS16_0022

AVVA’nın babalara sürprizi bununla sınırlı değil. Bu özel gün için AVVA Mağazalarından yapacağınız her 300 TL üzeri alışverişlerinizde babanıza özel Hypnose parfüm hediye.

Avva_LookBook_0142

Alt temaları ‘Air’ (hava), ‘Fire’ (ateş), ‘Sea’ (deniz), ‘Sun’ (güneş), ‘Water’ (su), ‘Soil’ (toprak) olarak belirlenen koleksiyon, renk ve ayrıntı vurgularıyla zenginleştirildi.

‘Ateş’ temasında, monogram palet vurgulaması yapılırken, denizcilik teması üzerinden, mavi tonlarını harekete geçiren deniz altından ilham alındı.

‘Floral and Stripes’ (çiçekli ve şeritler) başlığında toplanan bir başka tema, devam eden çiçek desenleri, deniz altı ve çizgiler ile birleşerek yeniden yorumlandı. Tropikal safari etkileri de koleksiyonda ‘Toprak’ başlığı altında birleştirildi.

AVVA’nın ‘güç’ teması altında birleşen özgün tasarımları raflardaki yerini aldı. AVVA 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun bol seçenekli yelpazesi ve akıllı ürünleri tüm mağaza ve satış noktalarında şık ve cesur erkekleri giydirmeyi bekliyor.

 

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın