Kendinizi Tüm Gün İyi Hissetmek İstiyorsanız İsveç’te Tasarlanmış Yeni Organik Çorap Markası Rich&Vibrant’ı Deneyin

 

Çorap

Rich&Vibrant, günlük vazgeçilmezimiz olan çorabı bambaşka bir konseptle sunuyor. Üstelik bizleri mutlu etmenin yanı sıra çevreyi ve hayvanları da düşünerek…

Rich&Vibrant’da renkli, desenli, canlı unisex tasarımların olmasının yanında çorabın insanlara, çevreye ve hayvanlara pozitif bir etki sağlaması amaçlanıyor.

 

Rich&Vibrant’ın Avantajları Neler?

-Çorapların tamamı organik pamuktan GOTS sertifikalı üretiliyor.

-Çorapların tüm ambalajları (etiket,kutu vs.) ekolojik boya ve geri dönüşümlü kağıttan tamamen çevre dostu üretilip karbon değerleri “Bandırma Rüzgar Enerjisi” projesini desteklemek suretiyle sıfırlanıyor.

-Satılan her bir çoraptan Hayvan Hakları Federasyonu’na (HAYTAP) bağış gidiyor.

 

Çorap

Koleksiyonunda 16 çorap bulunan Rich&Vibrant, bu sayıyı yeni üretilmekte olan çoraplarıyla birlikte sene sonuna kadar 34’e çıkaracaktır. Çoraplarının tamamına yakını unisex olan markanın bedenleri ise “36-40” ve “41-46” olarak iki bedende sunuluyor.

 

Marka yaratıcıları Fidel Berber ve Mert Halaman, insanların kendini iyi hissetmesi için en basit ve ekonomik moda ürününün çorap olduğunu söylüyor. Markanın sloganı da buradan geliyor: “Tüm Gün İyi Hisset” ve marka kurucularından Halaman ekliyor: “Renkli, şık, yumuşak ve İsveç’te tasarlanmış güzel bir çorabın, size kendinizi iyi hissettirmesinin yanı sıra bu ürünü kullanarak diğer insanlara, çevreye ve hayvanlara da bir katkınız olduğunu bilmek, bu iyi etkiyi daha da pekiştiriyor.”

 

 

Kendi internet sitesinden (“www.richandvibrant.com) online olarak satış yapan Rich&Vibrant’ı ayrıca Beymen, Mendos mağazaları başta olmak üzere çeşitli konsept butik ve mağazalarda bulabilirsiniz.

Total
9
Shares

Bir cevap yazın