Astrolog Dinçer Güner’den aylık burç yorumlarınız;

 

 

akrep

AKREP BURCU 23 EKİM- 22 KASIM

12 Temmuz’da Oğlak burcunda dolunay meydana gelecek. 3. evinizde gerçekleşecek olan bu dolunayla birlikte, seyahate çıkabilir, web sitesi açabilir, blogla ilgilenebilir, iletişimle ilgili bir takım konularda sorumluluklar alabilirsiniz. Genel anlamda keyifli geçecektir bu dolunay, özellikle yakın çevrenizle ilişkilerinizi düzenlemek içinde destekleyici olabilir. Önemli iş anlaşmaları, sözleşmeleri imzalamak için güzel etkileri söz konusu. 16 Temmuz’da bolluk, bereket, şans ve talih gezegeni Jüpiter Aslan burcuna giriş yapacak ve burada bir sene seyahat edecek. 0. evinize giriş yapan Jüpiter; iş ve kariyerinizle ilişkili konularda sizlere türlü şans, destek ve olanaklar sunmaya başlayacaktır. İşinizle ilgili büyüme, daha kalabalık kesim tarafından tanınma, toplumsal statünüzde yükseliş meydana gelebilecektir. Birçoğunuz, yetenekleriniz veya doğal yeteneklerinizle, ünlü olma, ön plana çıkma fırsatı yakalayacaksınız. Kendi işi olanlar işlerinde artış ve büyümeye doğru gidecekler. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda daha iyimser bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Her şey çokta fazla çaba sarf etmeden kendiliğinden gelişebilir. Yaptığınız, uğraştığınız işle ilgili daha çok bilgi sahibi olacaksınız. İşinizle ilgili bol bol seyahat etmeniz gerekebilir, bu seyahatlerin bir kısmı yurtdışı yolculukları olabilir. Hayatta belki de gelebileceğiniz en yüksek, en iyi noktaya gelmeye başlayacaksınız. İş hayatınızdan kazandığınız gelirlerde ciddi artışlar başlıyor. Dünyaya karşı sorumluluklarınızı çok daha rahat bir şekilde yerine getirebileceksiniz. Birçoğunuz isminizin başına bir unvan kazanacaksınız.
18 Temmuz’da da Venüs Yengeç burcuna giriş yapacak ve 12 Ağustos’a kadar bu burçta ilerleyecek. İşte tatil planları yapma ve tatile çıkmak için harika zamanlar. Eşinizin yakın akrabaları, kardeşleriyle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Bunun yanı sıra hukuksal konularda daha rahat bir şekilde anlaşma sağlayabilirsiniz. Özellikle tanıtım, reklam, medya, iletişim, pazarlama konularında azami fayda sağlayabileceksiniz. Statü sahibi önemli kişilerden güzel destekler alabilirsiniz. Akrabalarınızla da daha uyumlu ilişkiler kurabileceksiniz.
26 Temmuz’da Mars Akrep burcuna giriş yapacak ve 13 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu, çaba sarf edeceğiniz alanın kendi kişisel yetenekleriniz ve motivasyonlarınızla ilgili olabileceğine işaret eder. Uyku dönemi sona erdi arkadaşlar, artık harekete geçme, girişimlerde bulunma, yaşamınızda hız katma zamanı! Şu dönem sizler için süper bereketli bir dönem, iyi kullanın. Yalnız sakarlıklar ve minik kazalara da dikkat edin, işin içinde Mars var sonuçta. Daha dışa dönük, hareketli olacak, sınırları zorlama isteğiyle dolup taşacaksınız. Cinsel anlamda da tam performans sergileyeceğiniz bir dönemde olacaksınız.
27 Temmuz’da Aslan burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay iş ve kariyer konularında şanslı bir süreç, yeni iş teklifleri, projeler gündeme gelebilir. Fakat bu yeni ayın daha çok ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda da sizlere destekleyici etkileri olacak. Fakat minik bir uyarı, ilişkilerinizde abartılı davranışlar ve kapris sizleri zor duruma sokabilir. Ama genel anlamda yeni sürpriz şanslar ve fırsatlar elde edebileceksiniz.

Total
1
Shares

Bir cevap yazın