Kansersiz Yaşam Derneği’nin İstanbul Valiliği’nin özel izniyle Pandemi döneminde maddi sıkıntı yaşayan kanser hastası çocuklar ve aileleri için yürüttüğü “Birlikte İyileşelim” kampanyası, desteklerle büyümeye devam ediyor.

Kişiye özel gömlek markası Royal Breed’in, Haziran ayı boyunca devam edecek olan, tüm internet satışlarını bağışladığı kampanya ‘Babalar Günü’nde anlam kazanıyor. Kampanyaya destek vermek isteyenler; babaları için özel olarak tasarlayacakları gömlekleri satın alarak bu zor günlerde kanser hastaları ve ailelerine yardım eli uzatma şansı yakalayabiliyor.

Bir gömlek için bağış, bir ailenin aylık gideri düşünülerek, en az 500 TL olarak belirlenmiştir. Kampanya süresince hayırseverler, hem kendilerine özel dikilmiş gömleklerine sahip oluyor, hem de daha yüksek tutarlarda da bağışlarda bulunarak, Kansersiz Yaşam Derneği vasıtasıyla onlarca aileye destek verebiliyorlar.

Siz de, Söktaş imzalı kumaşlardan, kişiye özel olarak tasarlanıp üretilecek gömleklerden birini satın alarak, Kansersiz Yaşam Derneği’nin yardım kampanyasına iyiliğinizi katabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.royalbreed.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares