Fiziksel özelliklerimizden ruh halimize kadar bizi fazlasıyla etkileyen burçlarımız, söz konusu sokak stili olduğunda yine etkisini gösteriyor. İşte bahar ayları için burçlara göre sokak stilleri:

 

-BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ 56

KOÇ

Söz konusu stil olduğunda yaratıcı, cool ve korkusuzsunuz. Bu da sizi seçimlerinizle ikonik olma imkanı sağlıyor. Dokular, desenler, gösterişli parçaları kimsenin başaramayacağı bir zarafetle bir araya getiriyorsunuz.

 

vücut tiplerine göre jean önerileri ff

BOĞA

Sizin için rahatlık kadar, feminenlik de oldukça önemli. Canlı ve feminen parçalara, spor detaylar katmaktan hoşlanıyorsunuz. Aksesuarlar ise bir diğer vazgeçilmeziniz.

-BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ 2

İKİZLER

Yeniliklere oldukça açık olsanız da sizin stil konusunda kelimeniz kesinlikle “vintage”. Yaşanmışlığı olan parçaları bir tutam modern etkiyle bir araya getirip ortaya karşı konulması imkansız bir sanat eseri çıkarıyorsunuz!

 

BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ

YENGEÇ

Doğanızda olan feminenliği eğlenceli ve sıra dışı parçalarla kullanarak içinizdeki çocuksuluğu vurgulamayı seviyorsunuz.Kaygan kumaşlar, klasik parçalarla birleştirilmiş dikkat çekici parçalar tam size göre.

 

-BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ 33

ASLAN

Dikkat çekicilik ve gösteriş kadar, güçlü bir duruştan da hoşlanıyorsunuz. Hacimli formlar ve işlelemer Aslan kadınının stil kodları içinde.

 

güneş gözlüğü modelleri

BAŞAK

Görünümden önce kaliteye önem veren Başak burcu kadınları, tutarlı görünümlerden hoşlanır. Şarap tonlarının soft renklerle ahengi onların ruh halini yansıtıyor.

 

cool görünmenin yolları  2

TERAZİ

Sakin mavi tonlarının dinginliğindeki stilleriyle sokakta parlayan Terazi kadınlarının moda konusundaki fobisi “abartı”.

 

cool görünmenin yolları  8678

AKREP

Tek renk giyinmekten hoşlanan Akrep kadınları için iki temel madde var: Siyah ve beyaz.

 

-BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ t

YAY

Etnik desenler, dokular, aplikeler… Özgür, hippi ve aynı zamanda feminen olan ruhlarının yansıması olan bu elementler, stillerinin temelini oluşturuyor. Bir çift stiletto ise vazgeçilmezleri.

 

burçlara özel stil önerileri

OĞLAK

Toprak grubundaki diğer burçlar gibi stillerini abartıya kaçmadan tutarlılık üzerine kuran Oğlak burcu kadınları, keskin ve net kesimleri dikkat çekici aksesuarlarla renklendirmeyi seviyor.

 

-BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ 55

KOVA

Kova burcu kadının stilini tek kelime ile özetlememiz gerekirse maskülenlik olurdu. Parlak tonları maskülen kesimlerle kullanan Kova kadınları için bir diğer önemli nokta ise rahatlık.

 

-BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ 54

BALIK

Romantik ve hisleriyle yaşayan Balık kadınları, soft desenler ve feminen elbiselerle bu özelliklerini yansıtmaya devam ediyor. Romantik elbiseleri, feminen ayakkabılar ve soft renklerle tamamlıyorlar.

 

-BURÇLARA GÖRE STİL ÖNERİLERİ 66

KAYNAK: POPSUGAR

 

 

Total
10
Shares

Bir cevap yazın