baharda siyah giymenin 5 yolu_

Bahar aylarında sadece rengarenk ve canlı tonlar giymeniz gerektiğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Özellikle siyah tercih ederek pek çok kişinin arasından sıyrılmanız mümkün. Sezonun bohem elbiselerini ve aksesuarlarını siyah versiyonlarıyla da görmemiz, bu baharda siyahı sıklıkla tercih edeceğimizin bir kanıtı.
İşte baharda siyah giymenin 5 yolu:

Özellikle iş yaşamında bahar aylarında bile olsa siyah giymek durumunda kalabilirsiniz. Şık ve seksi etek boyundaki smokin ceketler ile bunu başarmanız mümkün. İnce kumaştan seçeceğiniz bu ceketleri tabii ki bir çift yüksek topuklu stilettoyla tamamlamanızı öneriyoruz ancak sivri burunlu babetlerle de bir o kadar şık duracaklardır.

Arkadaşlarınızla hazırlandığınız bir hafta sonu toplantısına siyah renkle de gayet eğlenceli kombinler yaratmanız mümkün. Önemli olan doğru parçaları seçmeniz. Bluzunuzu gri gibi uyumlu tonlardan seçin, geri kalan görünümünüz ise baştan aşağıya siyah olsun. Aksesuarlarınızı da siyah seçmeniz görünümü tamamlayacaktır.

?

? (@carlottascarlini) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Siyah sadeliği simgelese de baştan aşağıya giymesi oldukça cesur bir görünüm yaratabilir. Özellikle aksesuarlarınızı cesur bir şekilde seçiyorsanız… Siyahın pek çok tonunu kullanıp, finalde leopar desenli ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

OOTD Casual Friday. Have a great one! // outfit details on FashionedChic.com/DailyDetails or via @liketoknow.it Wearing @catcooee cuffs. www.liketk.it/1XD0E

Erica Hoida • Fashioned|Chic (@fashionedchicstyling) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ünlü aktris Jamie Chung gibi klasik blue jean salopetler yerine siyah olanlarını tercih edin. Modelleri nedeniyle yazdan kışa tüm mevsimlere uyum sağlayabildikleri gibi, dolabınızdaki pek çok parçayla da daha kolay kombinleyebileceğinizi farkedeceksiniz.-

Hanging out in Charleston, working on a really fun campaign. Can’t wait to share it with you xx

Jamie Chung (@jamiejchung) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Boho elbiselerinizi özellkle siyah yoğunluklu olanlardan seçin. Hava değişikliklerine göre opak çorapla soğuk havalarda, güneşli günlerde ise istediğinşz gibi kombinleyebileceksiniz. Sofistike görünmek de cabası.

Total
13
Shares

Bir cevap yazın