Saçlarımız her zaman bakımlı ve güzel görünmeli. Güzel görünmemizin en büyük sırrı olan saçlarımıza her gün birçok işlem yaptırırız. Bu işlem sonucunda saçlarımız fazlasıyla hasar görür ve bunlar yıllar geçtikçe birikerek çoğalır. Kopmalar, yanmalar ve kırılmalar saçlarımıza eski güzelliğini kaybettirir. Schwarzkopf’un Reversilane Teknolojisini kullanarak geliştirdiği Bc Bonacure serisi içerisindeki özel formül, saç telinin içine işleyerek güçlendirerek onarmayı sağlar. İçerisinde bulunan peptitler ve hibrit polimer ile saçlarınız kökten uca yenileniyor ve tekrardan esnekliğini kazanıyor.

Saçlarınız Acil Müdahale İle Anında Canlansın!

Saçlarınızın acil bir müdahaleye ve onarıma ihtiyacı varsa Bc Bonacure Acil Kurtarma serisiyle anında saçlarınıza nem yüklemesi yaparak canlılık ve parlaklık kazanmasını sağlar. İçerisindeki bio mühendislik teknolojisiyle saçlarınızın derinlerine işleyerek işlem sonrası saçlarınızın kaybetti nemi geri kazandırır ve tekrardan canlı görünmesini sağlar. Saçların ilk gün ki pürüzsüzlüğüne kavuşur ve ipeksi görüntüsüne tekrardan bakımlı görünmenizi sağlar. Islak saça uygulandığında kısa sürede saç içerisinde bulunan boşlukları doldurmaya başlayarak, saçlarınızdaki eksiklikleri giderir ve güzel görüntüsünü saçlarınıza geri kazandırır. Salonlarda saç şekillendirmede veya işlemlerde saçlarımız aşırı derecede yıpranır ve sağlığını kaybeder. Kötü görüntüsüyle sizi mutsuz eden saçlarınızla yaşamak zorunda değilsiniz. Anında etkili Schwarzkopf BC Fibre Force saç bakımında bir devrimi gerçekleştirdi. Saç kırılmalarına karşı 10 kat daha fazla koruma sağlayarak, saçlarınızı kırılmasından korkmadan şekillendirebilir ve işlem yapabilirsiniz. İçerisindeki Bond Connector teknolojisi ile 3 adımda saçlarınızı yeniden yapılandıra bilirsiniz.1. adımda saç tellerinin içerisinde yeniden bağlama sağlar 2. adımda etkili saça sabitler, 3. adımda etkileri saça mühürleyerek saçlarınızı yeniden yapılandırır.5 dakika içerisinde işlemleri saçlarınıza mühürleyerek yeniden yapılanmasını sağlayarak istediğiniz sonucu almanızı sağlıyor. İç düsülfat bağlarını yenileyerek saçlarınızdaki eksiklikleri tamamlar ve eskisinden daha güçlü ve bakımlı olması için ilk adımı gerçekleştirmiş olur. Saçınıza uyguladıktan sonra 5 ile 15 dakika arasında masaj yaparak saçlarınıza iyi bir şekilde temas etmesini sağlamanız yeterli. Saçınıza temas ettiği andan itibaren 60 gün boyunca devam eden canlılık, pürüzsüzlük ve bakım etkisi ile sizi kendisine hayran bırakacak ve içerdiği yeni formülüyle saçlarınıza evde de profesyonel bakım yapabileceksiniz. Saçlarınız işlemler dışında genetik olarak veya sağlıksız beslenme sonucu oldukça yıpranır. Yıpranmalar sonucu saç derisi hasara uğrar ve saçlarınızda dökülmeler görülür. Dökülmelerin önüne geçmek için ve saçlarınızı kaybetmemek için Schwarzkopf yeni bir formül geliştirdi. Bc Bonacure Dökülme Önleyici serisi ile saçlarınıza kökten uca bakım yaparak saç köklerine ihtiyacı olan minareli yükler. İçerisindeki taurin, karnitin, tartrat ve ekinezya ile sadece 6 hafta içerisinde saçlarınızdaki dökülmeyi durdurarak saçlarınızın tekrardan sağlığına kavuşmasını sağlar. Saç dökülmesini önleyici tonik, şampuan, serum sayesinde saç diplerindeki kök enerjisini açığa çıkartarak saç dökülmelerini durdurur.

Saçlarınıza Profesyonel Bakım!

Saçlarınızın bakımlı olması için saçlarınızdaki kırıklardan kurtulmanız ve her ay düzenli bakım yapmanız gerekir. Salonlarda birçok işlem uygulanır ancak istediğiniz sonuçlara ulaşamayabilirsiniz. Bitkisel yağlar saçlarınızı ağırlaştırır ve saç diplerinizde alerjilere sebep olabilir. Bc Bonacure serisi geliştirilen yeni formülü ile laboratuvar terslerinden başarı ile geçmiş ve alerjik reaksiyona sebep olmadan birçok soruna karşı saçlarınız onararak eski ışıltısını geri getirir ve kırılmalara karşı x10 kat güçlendirir. Bc Bonacure ve daha birçok profesyonel bakım ürünü hakkında ayrıntılı bilgi ve sipariş için web sitemizden iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.cosmostation.com/schwarzkopf-bc-bonacure-sac-bakim-urunleri

Total
0
Shares

Bir cevap yazın