bebek pudrasının çözdüğü 8 problem

Ne varsa klasik olmuş ürünlerde var.

Bir kez daha anladık ki bebek pudrasının deva olmadığı dert yokmuş.

İşte bebek pudrasının çözdüğü sekiz problem;

 

1) Düğüm olmuş kolyeleri açmak için bir de bebek pudrasını deneyin. Gevşetme işlemini yapmadan önce düğümün üzerine biraz pudra serpmeniz yeterli olacaktır.

2) Çekmecelerin içine pudra serperek mobilyanızın küf olmasını engelleyebilirsiniz. 

3) Pudranın yağlı saçlardaki mucize etkisini şimdiye kadar keşfetmediyseniz çok şey kaçırdığınızı söyleyebiliriz. Kuru şampuanla aynı etkiye sahip olan pudrayı saç diplerinize serptikten sonra derinize masaj yaparak uygulayınız.

4) Bunaltıcı yaz gecesinin de yardımına bebek pudrasının koştuğunu söyleyebiliriz. Yüzünüze süreceğiniz pudra terinizi emer ve serin tutmaya yardımcı olur.

5) Karınca ailesini mutfaktan uzak tutmak için çıktıkları noktalara pudra dökebilirsiniz.

6) Elbiseye dökülen salata sosu için stres yapmaya hiç gerek yok. Yağ emici etkisi sayesinde pudra ile bu işi halledebilirsiniz.

7) İki kattan daha fazla maskara sürecekseniz pudranın mucize etkisinden geri kalmayın. Kirpiklerinize ilk katı sürdükten sonra fırçanızı pudraya batırınız. Pudralı fırçayı sürdükten sonra ikinci katı sürmeye devam edebilirsiniz.

8) Ayakkabınızdaki kokuyu sizden uzak tutmak için pudra en ideal çözümlerden. Ayrıca çorapsız ayakkabı giyecekseniz de ayağınızın terlemesini ve kaymamasını önlemek için pudra dökmeyi unutmayın. 

bebek pudrasının işe yaradığı çözümler

Bir cevap yazın