Sık sık beraber seyahat eden, birbirlerine doğum günü sürprizleri yapan ve herkes tarafından beğenilen ünlü çift Bella Hadid ve The Weeknd ayrıldıklarını duyurdu.

Bu ayrılık haberi hayranları tarafından üzüntüyle karşılandı.

E!News haber kaynağından alınan bilgiye göre, 22 yaşındaki Hadid ve 29 yaşındaki Tesfaye iş hayatı ve aralarına giren mesafeden dolayı ayrılma kararı almışlar. İstedikleri sıklıkta birbiriyle görüşemeyen ve kaliteli zaman geçiremeyen ikili, bu sebepten ötürü sıklıkla kavga etmeye başlamışlar.

Oyuncu olmaya hazırlanan The Weeknd’in programının çok yoğun olduğu ve Bella Hadid’in de moda haftası için hazırlandığı bu dönemde, ünlü çiftin fiziksel ve zihinsel olarak farklı yerlerde olduklarından, bu yüzden de ilişkilerini yürütmekte zorlanmaya başladıkları belirtildi.

Yine de söz konusu Bella Hadid ve The Weeknd olduğu zaman, her zaman potansiyel bir birleşme için umut vardır. Çiftin birbirini hala sevdiği, başka bir zaman diliminde tekrar bir araya gelmek istedikleri fakat şu an kendi işlerine yoğunlaşacakları da gelen bilgiler arasında.

Total
0
Shares