Herkes tarafından çok sevilen ve yeni bölümleri heyecanla beklenen Big Little Lies’in üçüncü sezonunun çıkması pek de olası gözükmüyor. Dizinin yayınlandığı kanal HBO’dan Casey  Bloys 2018’de verdiği bir röportajda; “Dizideki herkes o kadar meşgul ki, herkesin programını yeniden düzenlemeyi hayal etmek çok zor. İkinci sezonu bu ekiple yeniden çekmemiz bile küçük bir mucize. Tekrar yapabilir miyiz? Kim bilir? “sözlerini kullanarak üçüncü sezonun çekilmesinin ne kadar zor olduğunu bizlere aktarmıştı.

bıg lıttle lıes’ın üçüncü sezonu hakkında yapılacak açıklamaları merakla bekliyoruz

Yapımın New York’taki ikinci sezon galasında HBO’dan Liane Moriarty verdiği röportajda şunları söyledi; “Bunların hiç biri yaşanmadan önce, bazen düşündüğüm tek şey, belki çocukları liseye, hatta yıllarca ileriye atlatmaktı. Bu bir olasılık ama gelecek yıllar içinde değil. Bunu yapmadan önce bir molaya ihtiyacım var gibi hissediyorum.”, cümlelerini kullanarak üçüncü sezon için daha uzun süre bekleyeceğimizin sinyallerini verdi.

Moriarty, olası spin-off hakkında ise; “Bu benim için bir kitap olurdu. Belki de aynı karakterlere sahip bile olmazdı. Belki de aynı kasaba geçer. Ama bilmiyorum. Sadece düşünceler.” açıklamalarını yaptı.

Total
0
Shares