kpo

İstanbul Life Park, 14 Kasım’da yılın en iyi DJ’lerine ev sahipliği yapıyor.

“DJ Mag Top 100 DJs Dünya Turnesi” için kurulacak olan Big Top Festival Çadırı’nda elektronik müzik severler unutulmaz bir gece yaşayacak.

Dünyanın en iyi DJlerinin milyonlarca elektronik müzik sever tarafından oylanarak seçildiği, DJ Mag Top 100 DJs 2014 listesinde ilk beşte yer alan Armin van Buuren, Martin Garrix, Ummet Ozcan ve Sunnery James & Ryan Marciano, 14 Kasım’da İstanbul’a geliyor.

Sensation, Tomorrowland, Mysteryland, I Am Hardwell, Life In Color gibi dünyaca ünlü markaların sahibi olan SFX, ID&T ve Alda Events’in bölge partneri olan One Colony’nin organize edeceği etkinlikte kurulacak devasa büyüklükteki festival çadırı görkemli bir prodüksiyona sahne olacak.

İlk kez bu özellikte bir festival çadırı kurulacağını açıklayan One Colony, Amsterdam, ve Manchester’ın ardından İstanbul’a gelecek olan “DJ Mag Top 100 DJs Dünya Turnesi”ne İstanbul Life Park’ın ev sahipliği yapacağını duyurdu.

 

kpou

 

Elektronik müzik severler onları bekliyor

İstanbul’da bir araya gelecek olan Armin van Buuren, Martin Garrix ve Sunnery James & Ryan Marciano’nun Türkiye geniş bir fan kitlesi bulunuyor.

DJ Mag Top 100 DJs listesinde 4 yıl üst üste zirveye oturmuş ve kariyerinde “En iyi uluslar arası DJ’’ ve “En iyi Trance müzik sanatçısı” ödüllerine layık görülmüş olan Hollandalı DJ ve prodüktör Armin van Buuren Türkiye’de elektronik severlerin baş tacı isimler arasında.

Beatport listelerinde bir numaraya yerleşebilen en genç artist ünvanına sahip Martin Garrix’de İstanbul’da sahne alacak. 2012 yılında Sensation Türkiye etkinliği kapsamında performans gösteren ve büyük beğeni toplayan Sunnery James & Ryan Marciano ikilisi de yeniden İstanbul’daki sevenleriyle buluşuyor olacak.

 

Ummet Ozcan Ve Qubıcon Da Sahne Alacak

Geçtiğimiz yıl 99. sıradan giriş yaptığı DJ Mag Top 100 DJs listesinde bu yıl 31. sıraya yükselmeyi başaran Türk asıllı Hollandalı DJ Ummet Ozcan ile elektronik müziğin Türkiye’deki en iyi temsilcilerinden Qubicon da Top 100 DJs World Tour 2014 kapsamında, Armin van Buuren, Martin Garrix ve Sunnery James & Ryan Marciano ile birlikte 14 Kasım’da sahne alacak.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın