Ünlülerin Oscar provaları devam ediyor!

Dün gece sahiplerini bulan Screen Actors Guild ödül töreninde Naomi Watts ve Marion Cotillard gibi aktrisler her zamanki gibi risk almayan seçimleriyle karşımıza çıkarlarken, son zamanlardaki tercihlerini pek beğenmediğimiz Anne Hathaway Giambattista Valli tuvaletiyle sonunda rahat bir nefes almamızı sağladı.  Favorilerimiz arasında yer alan bir diğer isim de Damages dizisinin yıldızı Rose Byrne oldu. Byrne’ün çiçek desenlerinden sorumlu olan tasarımcı ise Valentino. Uzun zamandır ortalıklarda görünmeyen January Jones ise Prabal Gurung siyah-beyaz elbisesiyle ortaya çıktı iyi de yaptı.

Hayal kırıklığına uğratanlar arasında Julianne Moore ve Altın Küreler’de sonunda yaşına göre bir seçim yaptı diye pek sevindiğimiz Ariel Winter ve Alex Perry pastel elbisesi vardı. Gözlerimizi erkek aktörlerden alamadığımızı da belirtmekte yarar var; Jude Law, Sefiller filminin yıldızlarından Eddie Redmayne, TV ekranlarının en sevdiğimiz öğretmeni Matthew ‘Glee’ Morrison kuplarıyla kendilerine hayran bırakırken, Justin Timberlake’in Tom Ford markalı tüvit takımını biraz fazla gündelik bulduk.

Ödüllere gelirsek sonuçlar çok  da şaşırtıcı değil. Sezon açıldığından beri adaylar ve kazananlar aşağı yukarı aynı şekilde belirlenmekte, dün gece verilen SAG ödülleri ise oyuncu performanslarına odaklanıyordu. Argo en iyi cast seçilirken Daniel Day Lewis Lincoln ile en iyi erkek oyuncu, Jennifer Lawrence Umut Işığım’daki rolü ile en iyi kadın oyuncu, Anne Hathaway ise Sefiller ile en iyi yardımcı kadın oyuncu ödüllerinin sahibi oldular. Televizyonda ise en iyi komedi oyuncuları Modern Family ekibine, en iyi drama ise İngiliz dizisi Downton Abbey’ye gitti. Homeland ile Claire Danes ve Game Change isimli TV filmindeki perfomansı ile Julianne Moore, Altın Küreler’den sonra ödüle bir kez daha layık görüldüler…

LOS ANGELES, CA - JANUARY 27:  Actors Vincent Kartheiser (L) and Alexis Bledel arrive at the 19th Annual Screen Actors Guild Awards held at The Shrine Auditorium on January 27, 2013 in Los Angeles, California.  (Photo by Jeff Kravitz/FilmMagic)

Total
0
Shares

Bir cevap yazın