BİR ÜNLÜ MELEK DAHA HAMİLE! (1)

Victoria’s Secret’ın 2007 yılından bu yana en önemli meleklerinden olan Güney Afrikalı ünlü top model Candice Swanepoel, bebek bekleyen melekler arasına katıldı.  Geçtiğimiz yıllarda markanın ünlü milyon dolarlık Fantasy Bra‘sını taşıma şerefine erişen melekler arasına katılan Swanepoel, uzun süredir nişanlı olduğu Hermann Nicoli‘den bebek beklediğini açıkladı.

8 milyonu aşkın hayranının takip ettiği Instagram hesabından bu müjdeli haberi; sevgilisinin elini karnına koyduğu siyah beyaz bir kare ile paylaşan ünlü modelin erkek hayranları üzüntülerini gizleyemese de; kare kısa sürede beğeni ve yorum rekoru kırdı.

Agora e #barrigapositiva ! #babyangel ?????❤️??

Candice Swanepoel (@angelcandices) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

20 Ekim 1988 tarihinde dünyaya gelen ve henüz 15 yaşındayken Durban’daki bir bit pazarında keşfedilen 27 yaşındaki ünlü top model, 2007 yılından bu yana markanın ünlü meleklerinden biri olarak görev alıyor. Forbes’un en çok kazanan modeller listesinde uzun süredir ilk 10’da yer alan ünlü model, uzun süredir 2005 yılında Paris’te tanıştığı kendisi gibi model olan Brezilyalı Hermann Nicoli ile birlikte.

Ünlü model hakkında merak edilen bir diğer konu ise Victoria’s Secret’ın diğer çocuk sahibi kıdemli melekleri Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio gibi kısa sürede formuna kavuşup yeniden Victorias Sercet Fashion Show‘da yürüyüp yürüyemeyeceği.

Son olarak Victoria’s Secret’ın bir diğer önemli modeli Behati Prinsloo ve eşi Adam Levine, bir bebek beklediklerini Instagram’dan duyurmuşlardı.

Bunlar da ilginizi çekebilir>>>
CANDICE SWANEPOEL’DEN 7 ÖNEMLİ GÜZELLİK SIRRI

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE CANDICE SWANEPOEL

Total
0
Shares

Bir cevap yazın