Palmolive, Luminous Oils Duş Jelleri ile dokunduğu bedenlere ipeksi bir dokunuş vaat ederken, yaz mevsiminde deniz, kum ve güneşin yıpratıcı etkisine maruz kalan cildinizi şehrin dinamizmine  hazırlıyor!

İçeriğindeki Avokado ve Makademya öz yağları ile bedeninizi ve ruhunuzu şımartacak,  mucizevi yağların eşsiz dokunuşlarının teninizde yarattığı etkiye inanamayacaksınız!

Palmolive, öz yağlardan oluşturduğu yeni serisi Luminous Oils ile soruyor: “Şehirde nasıl hissediyorsun?” Çünkü tatil dönüşü şehre ve gündelik hayata farklı bir ruh hali ile başlar ve bitiririz. Palmolive ile artık daha özel hissedebilirsin!

 

Sonbahar’a Işıltılı Etki!

Yaz döneminde deniz tuzu, kum ve güneş birleşerek cildimizi kurutur. Palmolive, neme ve bakıma ihtiyaç duyan cildimizi şehir hayatına hazırlamak için yarattığı Luminous Oils ile yardımımıza yetişiyor.

Palmolive Luminous Oils, şehrin karmaşasından huzura giden yolda günlük bakım ritüelinin en rahatlatıcı parçası olarak banyolarda yerini alıyor!

 

 

Lüksün duştaki adı Palmolive Luminous Oils Makademya Yağı&Şakayık Özleri Duş Jeli & Luminous Oils Avokado Yağı&İris Özleri Duş Jeli ile bırak lüks sarsın tenini!

Total
0
Shares

Bir cevap yazın