BLUE JEAN SEVENLER İÇİN YENİ SEZONDAN 10 AKSESUAR

Blue jean sadece pantolonlarımızda değil, ferahlatıcı ve rahat görüntüsüyle güneşi görmeye başladığımız şu günlerde hemen her aksesuarda görmek istediğimiz bir kumaş olarak öne çıkıyor. Neyse ki tasarımcılar bu sezon sesimizi duymuşa benziyor. Chanel‘den Stella McCartney‘e blue jean kumaşının pek çok aksesuarda pek çok farklı şekillerde nasıl hayat bulduğunu görmek mümkün. İşte blue jean sevenler için yeni sezondan 10 aksesuar:
BLUE JEAN SEVENLER İÇİN YENİ SEZONDAN 10 AKSESUAR (2)

Chanel

Klasik Chanel çantanın bu kez denim yorumuyla yeni sezondan alışveriş listemize bir not daha alıyoruz. Üstelik pek çok farklı doku ve rozet kullanımı gibi sezonun diğer öne çıkan trendlerini barındırması da cabası!

BLUE JEAN SEVENLER İÇİN YENİ SEZONDAN 10 AKSESUAR (3)

Stella McCartney

Her zaman rahat ve minimal tasarımlarıyla görmeye alıştığımız Stella McCartney, bu kez bu kodlarına blue jean’i de eklemiş.

BLUE JEAN SEVENLER İÇİN YENİ SEZONDAN 10 AKSESUAR (4)

Jimmy Choo

Lüks yapısından vazgeçemeyen Jimmy Choo, blue jean etkili çantasında da altın detayları kullanmaktan geri kalmamış.

BLUE JEAN SEVENLER İÇİN YENİ SEZONDAN 10 AKSESUAR (5)

Vince Camuto

Geçtiğimiz sezonun bu trend babetleri bu kez denim yorumunda bohem aksesuarlarla renklendirilerek vitrinleri süsleyecek.

BLUE JEAN SEVENLER İÇİN YENİ SEZONDAN 10 AKSESUAR (6)

Gianvito Rossi

Gianvito Rossi denildiğinde yüksek topuk düşünmemek imkansız. Ancak bu kez yüksek topuğuna dek blue jeanle kaplanmış bir ayakkabıyla karşı karşıyayız!

BLUE JEAN SEVENLER İÇİN YENİ SEZONDAN 10 AKSESUAR (7)

Roger Vivier

Bu çanta tam da yama trendinin en tepe noktasına ulaştığı  dönemde dolabınızın ayrılmaz bir aksesuarı olacak. Ayrıca belirtmek gerekir ki blue jean’e en çok gümüş yakışıyor!

BLUE JEAN SEVENLER İÇİN YENİ SEZONDAN 10 AKSESUAR (8)

Rihanna’nın potansiyel bir günlük görünümünün parçası gibi görünen bu klasik pump ayakkabılar, Guess’ in yeni sezonunun en güçlü parçası olacak gibi.

BLUE JEAN SEVENLER İÇİN YENİ SEZONDAN 10 AKSESUAR (9)

Longchamp

Akıllara Alexa Chung’ın klasik İngiliz zarafetini getiren bu çanta (kendisi aynı zamanda markanın yüzü) hem oldukça kullanışlı hem de şık.

BLUE JEAN SEVENLER İÇİN YENİ SEZONDAN 10 AKSESUAR (10)

Stuart Weitzman

Her sezon kampanyaları kadar ayakkabılarına da bayıldığımız Stuart Weitzman, klasik sabolara getirdiği bu yorumla boho kızların yeni arzu nesnesini bulmuşa benziyor.

BLUE JEAN SEVENLER İÇİN YENİ SEZONDAN 10 AKSESUAR (1)

Sam Edelman

Gündelik görünümlerimiz kadar tatilde de çok güzel görüneceğine eminiz. Şimdiden bavulumuza atmak için sabırsızlanıyoruz!

Total
0
Shares

Bir cevap yazın