New York’un ihtişamlı ruhunu parfümlerine yansıtan Bond No. 9, Nolita kokusu ile feminen bir dünyanın kapılarını aralıyor. Yazın parlak enerjisini yayan Nolita, hipnotize edici özleriyle lüks bir parfüm deneyimi yaşatıyor.

Yenilikçi parfümleri ve dikkat çekici şişe tasarımlarıyla koku dünyasında özel bir yere sahip Bond No 9, Nolita ile şehirli kadına güç ve çekiciliği vaadediyor. Nolita, adını New York’daki “Küçük İtalya” olarak adlandırılan mahalleden alıyor. Kuzeyinde Houston Caddesi, doğusunda Bowery, güneyinde Broome Caddesi ve batısında Lafayette Caddesi olan bölgeden. Mahallenin en önemli noktalarının başında New Museum geliyor.

Kırmızı kapaklı, beyaz renkli şişe, metalik altın tonuyla çizili kırmızı, turuncu ve sıcak pembe tonlarından oluşan dudak formlarıyla süslü. Parfümün açılış notası beklenmeyen bir mandalina ile eşleşiyor. Sonrasında feminen, klasik frezya ciltte sıcak bir tat bırakıyor. Kalbinde; romantik, büyüleyici zambak ile harmanlanmış baş döndürücü, tropikal yasemin var. Alt notalarında; kehribar, misk ve sandal ağacının kokusu sofistike bir imza bırakıyor.

Fiyatı: 2.500 TL 

Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen İstinyepark, Beymen Panora, Beymen Vadi, Beymen Hilltown, Beymen Armada, Beymen Antalya, Beymen Gaziantep, Harvey Nichols Kanyon, Galeries Lafayette

Total
0
Shares