Hollywood dünyasında özellikle Margot Robbie’nin sıklıkla uyguladığını gördüğümüz turuncu göz farı, bu yaz mutlaka denemeniz gereken güzellik görünümlerinde başı çekiyor.

Özellikle yaz aylarını yaşadığımız şu zamanda, güneşin ısıttığı teninize turuncu göz makyajı çok yakışacak.

Aklınızda turuncu göz farını nasıl bir makyajla tamamlayacağınıza dair soru işaretleri varsa ilham veren önerilerimiz olacak:

Margot Robbie’nin Turuncu Göz Makyajı Tercihleri

Once Upon A Time in Hollywood filmi tanıtımlarında yeşil elbisesini turuncu göz farıyla tamamlayan Margot Robbie egzotik bir görünüm yaratmış. Yanaklarında ve dudaklarında ise sıcak pembe makyaja eşlik ediyor.

@patidubroff

Margot Robbie’yi daha önce de turuncu göz farı ile görmüştük. Siz de Robbie gibi makyajınızı kahve-turuncu tonlarında bir rujla tamamlayabilirsiniz.

Shay Mitchell’in İlham Veren Turuncu Göz Makyajı

@patrickta

Ünlü oyuncu Shay Mitchell’in bronz teninde kullandığı turuncu göz farı hayranlık uyandırıcı. Mitchell’in makyajında göz turuncu far ile alttan ve üstten çerçevelenip bol maskara uygulaması yapılmış. Dudaklarda ise kahverengi ruj dikkat çekiyor.

Turuncu Makyajıyla Amanda Seyfried

@monikablunder

Sarışın güzellerden Amanda Seyfried aslında bembeyaz porselen gibi bir bir ciltte de turuncu göz makyajının muhteşem görünebileceğinin kanıtı. İddianızı arttırmak isterseniz nar çiçeği renginde bir ruj seçebilirsiniz.

Vanessa Hudgens’ın Turuncu Göz Makyajı ve Allık Uyumu

@allanface

Vanessa Hudgens’ın makyajındaki gibi siz de turuncu gözlerinizi turuncu/bronz allığınızla birleştirerek iddialı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yara Shahidi’den Turuncu Göz Makyajına Modern Yorum

@yarashahidi

Genç oyuncu Yara Shahidi gibi siz de turuncu göz kalemi ile dilediğiniz şekillerde çizgiler yaratabilirsiniz. Bu modern ve eğlenceli görünümü parlak lip gloss ile tamamlamayı unutmayın!

Total
0
Shares