Soğuk kış aylarının ardından nihayet Mart ayına dolayısıyla da bahara ulaştık. Bu artık güzellik çantamızdaki ürünleri de değiştirmemiz gerektiği anlamına geliyor. İşte bu baharda sahip olmanız gereken 5 güzellik ürünü:

BU BAHARDA SAHİP OLMANIZ GEREKEN 5 GÜZELLİK ÜRÜNÜ (4)

Rimmel London Kate Nudes Lipstick

Bahar ayları için doğal tonlardaki rujlardan daha iyisini düşünemiyoruz! Kate Moss‘un Rimmel London markası için hazırladığı serinin sonuncusunda, özellikle gül tonlarındakiler baharın ışıltısını dudaklarınızda yumuşak ve havalı bir hisle taşımanızı sağlayacak.

 

BU BAHARDA SAHİP OLMANIZ GEREKEN 5 GÜZELLİK ÜRÜNÜ (3)

Molton Brown Dewy Lily of the Valley Eau de Toilette

Kış aylarında kullandığınız bütün o yoğun kokuları bir kenara bırakmanın vakti geldi! Molton Brown’un bu kokusu, adeta bir gelin buketi hissi yaratıyor.

BU BAHARDA SAHİP OLMANIZ GEREKEN 5 GÜZELLİK ÜRÜNÜ (2)

Ciaté London Liquid Velvet Moisturizing Matte Lipstick

Sezonun en ateşli trendi mat rujları denemek için heyecanlandığınızın farkındayız. Bahar ayları, bu rujların enerjik tonlarını denemek için harika bir zaman olabilir. Özellikle bu rujda olduğu gibi, ahududu tonlarını seçin.

BU BAHARDA SAHİP OLMANIZ GEREKEN 5 GÜZELLİK ÜRÜNÜ (1)

La Mer Limited Edition Bronzing Powder

Bahar aylarında artık makyajımızın tonlarında da değişiklik yapmamız gerekiyor. Sınırlı sayıda üretilen bu pudra ile cildimizi yaza hazırlamak mümkün.

BU BAHARDA SAHİP OLMANIZ GEREKEN 5 GÜZELLİK ÜRÜNÜ (5)

L’Oreal Professional Wild Stylers Next Day Hair

Bahar ayları demek, artık kalın şapkaların ardından özgür bıraktığımız saçlarımız demek. Bunun için de L’oreal’in bu yeni ürünü birebir.

Total
2
Shares

Bir cevap yazın