Saç şekillendirmek zaman zaman oldukça yorucu olabiliyor. Bünye değişik bir şeyler denemek istese de sonuç yine her zamanki tercihler oluyor. Bu sonbaharda bu üşenme halini değiştirebileceğiniz 5 kolay, kurtarıcı ve trend saç modelini beğeninize sunuyoruz.

At kuyruğu örgü saç modeli

Bu modelin en iyi yanı ise hiçbir ısıl işlem gerektirmemesi. Saçlarınızın düz ya da dalgalı olmasına gerek yok. En doğal halinizle saçlarınıza bir at kuyruğu yapın ve örün. Daha havalı bir görünüm için kulak hizasından birkaç tel saç çıkarabilirsiniz.

@matildadjerf

At kuyruğu ve taç uyumu

Düz saça uygulayacağınız bu model için saç yoğunluğunuza uygun bir taç ya da saç bandına ihtiyacınız var. Gür saçlara sahipseniz daha kalın bir taç kullanabilirsiniz. Saçlarınızı düzleştirin ve ense hizasında at kuyruğu yapın. At kuyruğunuzu tokayla sabitledikten sonra etrafına saçlarınızdan ince bir tutam dolayın. Son dokunuş işe taç!

@jenniferbehr

Saçlarda salaş dalgalar

Perçemler son yıllardaki süksesini korumaya devam ediyor! Saçlarınızı açık bırakmak istiyorsanız iri ve uğraşılmış dalgaların ya da özenle dümdüz hale getirilmiş saçların bu sonbaharda geri planda olacağını bilmenizde fayda var. Saç düzleştiricisiyle saçlarınızda gelişigüzel dokunuşlar yaratın. Çabasız güzelliğin yansıması olan bu model gerçek bir kurtarıcı.

@maralafontan

Küçük enerjik topuzlar

Saçlarınızı tam ortadan ikiye ayırın ve her iki tarafı da burgu şeklinde kıvırarak ense hizasında tokayla sabitleyin. Görünümünüze çok daha 90'lar havası katmak isterseniz küçük renkli klipsli tokalarla saçlarınızın ön kısmını hareketlendirebilirsiniz.

@asos_lotte

Büyük kurdele tokalar

Hacimli tokalar bu sonbaharın en trend aksesuarı olacak. Özellikle kurdele, inci detaylı bu tokalar ile at kuyruklarınızı ya da yarım toplanmış saçlarınızı süsleyebilirsiniz. Oldukça romantik bir görünüm de yaratan bu aksesuarları ofis stilinize taşımayı ihmal etmeyin.

@hannahstraffordtaylor