girit_knossos1

Çocuklar gezerek, görerek öğrenir! Siz de bu yaz çocuklarınıza keşif dünyasının kapılarını aralayın! Celestyal Cruises’la Vizesiz Yunan Adaları Turları çocuklarınıza tatilin deniz, kum, güneşten ibaret olmadığını öğretmek, onlara yeni ülkeleri gezdirmek için iyi bir fırsat!

 girit_knossos3  

Çocuklarınızla farklı bir tatil tecrübesi yaşatmaya ne dersiniz? Bu yaz tatilinde onlara gezmeyi öğretin. Gezdikçe doğayı tanısın, tarihi öğrensin; yeteneklerini keşfetsin. Kruvaziyer seyahati keşfederek gezmek; az zamanda çok yer görmek için ideal. Cruise tatilini çocuklu aileler için erişilebilir kılan Celestyal Cruises yeni gemisi Nefeli’de çok özel avantajlar sunuyor. Vizesiz Yunan Adaları Turlarıyla Türk yolcuların kalbini fetheden Celestyal Cruises’da ‘’0-16 yaş arasındaki 2 çocuk ücretsiz’’.

Santorini’de fotoğrafçılık; Milos’da jeoloji dersi!

Celestyal Cruises Türkiye Temsilcisi Karavan Cruises Direktörü Özgü Alnıtemiz; öğrenmenin tatil boyu devam ettiğini belirtiyor: ‘’Gezmek bir kültür. Tatil sadece deniz kum güneş değildir. Okul bitti ama yaşamın kendisi bir eğitim. Çocuklarınıza gezme kültürünü yaşatarak öğretin. Yurtdışına çıkmayı, yeni bir ülke görmeyi, yeni insanlar tanımayı… Gezi sırasında çocuğunuzun ilgi ve merakını da keşfetme şansı bulacaksınız. Çocuğunuz mitolojiye mi meraklı? İşte mitolojinin cenneti Yunan Adaları… Fotoğrafçılığa mı meraklı en güzel selfi’lerin çekildiği Pitoresk Santorini…. Jeoloji mi ? Eşsiz doğal kaya oluşumlarının olduğu Milos… Tabii bunları yaparken kimse denize girmekten eksik  kalmıyor.  Çocuğunuzun ufkunu dünyaya açın. Biz de Celestyal Cruises olarak 0-16 yaş arasındaki 2 çocuk ücretsiz kampanyamızla çocuklu ailelere cruise tecrübesini daha ulaşılabilir boyuta getirmek istedik. 4 kişilik bir ailenin çocukları için sadece liman ücreti ödeyeceği gemi turlarında fiyatlar toplam 650 Euro’dan başlıyor. Böylece düşlerdeki cruise tatili; ikinci çocuğa yüzde 50 indirim yapan veya her çocuk için yaş sınırı koyan her şey dahil otellerden bile daha ekonomik hale geliyor.’’

İzmir, Çeşme ve Kuşadası’ndan kalkıyor

Celestyal Cruises; biniş ve inişlerini Türkiye limanları İzmir, Çeşme ve Kuşadası’ndan yapıyor. Türk personelin de hizmet verdiği Vizesiz Yunan Adaları Turları Ekim ayı sonuna kadar devam edecek. Uzun cruise turlarına alternatif olarak düzenlenen 3 ve 4 günlük seferler de var.  

(Detaylı bilgi: www.celestyalcruises.com.tr )

Celestyal Cruises Hakkında

  • 30 yıllık tecrübesiyle bir dünya markası olan Celestyal Cruises ana limanı Yunanistan olan tek gemi seyahati operatörü; Yunan Adaları, Türkiye ve Küba’nın rakipsiz gemi seyahati şirketidir. Şirketin gemilerinden ikisi olan “Thomson Spirit” ve “Thomson Majesty” TUI AG’nin Thomson Cruises şirketine kiralanmıştır. 2011 yılından beri, Celestyal Cruises güvenli, emniyetli ve sağlıklı bir yolcu gemisi ortamını destekleyen dünya çapında bir gemi seyahati sektörü birliği olan Cruise Lines International Association (CLIA Europe) (Gemi Seyahati Hatları Uluslar Arası Derneği) üyesidir. Celestyal Cruises, yolcularına tematik Ege turlarının yanı sıra 8 günlük seferlerle otantik bir Küba gemi seyahati deneyimi sunuyor. Celestyal Cruises logosu denizi, güneşi ve rüzgarı çağrıştırırken Helen köklerine uzanan hikayesini ve çevreyi korumaya olan bağlılığını anlatıyor.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın