BU YIL HER YERDE GÖRECEĞİNİZ 6 ÇILGIN TIRNAK TRENDİ (1)

Tırnak trendleri konusunda cesaretimizin sınandığı bir dönemdeyiz. Birbiri ardına gelen tırnak trendleri, sosyal medyadaki güzellik fenomenlerinin paylaşımları ile bir anda global bir trende dönüşebiliyor. Özellikle son zamanlarda tırnakların hiç olmadığı kadar öne çıktığı ve nail art‘ın ilgi gördüğü bir dönemdeyiz. Bu sezon da durum bundan farklı olmayacak, üstelik daha cesur trendler bizi bekliyor. İşte bu yıl her yerde göreceğiniz 6 çılgın tırnak trendi:

Kürk Tırnaklar

BU YIL HER YERDE GÖRECEĞİNİZ 6 ÇILGIN TIRNAK TRENDİ (2),

Bu trend belki de size direkt kış aylarını hatırlatabilir ancak kürk tırnakların bu yaz da çok konuşalacağını belirtmekte fayda var. CND markasının kurucusu ve stilisti  Jan Arnold bu stilin yaratıcısı. Uygulamada öncelikle yapışkan etkili ojeler kullanıyor sonrasında ise tırnak için özel hazırlanmış sahte kürk ve peluş ekleri ekleniyor.

Ponpon tırnaklar

Ponponlarla muhtemelen en son çocukluğunuzda haşır neşir oldunuz. Ancak bu kez bu tırnak trendi sayesinde tekrardan gündeminize gelecekler. Özellikle pastel tonlarda olan ponponlar, tek bir tırnağa uygulandığında oldukça dikkat çekici duruyor.

LED Tırnaklar
gallery-1457555759-gettyimages-510508324

Eğer biraz daha lüks tarafa kaymak istiyorsanız, 2016’nın en göz alıcı trendi LED tırnaklar ile tanışın. 60 LED Swarovski kristali ile süslenen bu tırnakların yapımı 200 saati bulabiliyor!

Ayna Tırnaklar

Mogę sobie robic selfki w paznokciach ?? #silvernails #mirrornails

Aga Dusiło (@weednite) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Aynaya bakıp makyajınızı düzeltmeyi unutun. Artık bunu tırnaklarınızla da yapabilirsiniz. Ayna bitişli gümüş ojeler özellikle Instagram fenomenlerinin son gözdesi. Biz de bu disko etkili tırnakları çok beğendik! 

Daha fazlası için: 10 ADIMDA BÜYÜLEYİCİ MANİKÜR TRENDİ AYNA TIRNAKLAR

Cam Tırnaklar

#glassnails ✨??#nailmeetsjewelry

유니스텔라 네일_박은경 (@nail_unistella) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Cam tırnakların geçtiğimiz sezonda kaldığını düşünmüştük ancak son moda haftalarından anladığımız kadarıyla tırnaklardaki hakimiyeti halen tüm etkisiyle sürmekte. İşin güzel yanı bu etki için artık ojelerle uğraşmanız gerekmiyor. Ayna şeklindeki tırnak stickerlarına artık pek çok yerden ulaşmak mümkün.

Bozulmuş Ojeli Tırnaklar

gallery-1457559238-gettyimages-510248694crop

Makyaj artistleri özellikle önümüzdeki sonbaharda bu trendi sıklıkla göreceğimizden emin. Ancak biz yine de ilk buluşma için bu tırnakları pek önermiyoruz!

Total
0
Shares

Bir cevap yazın