Renaissance-Istanbul-Polat-Bosphorus-Hotel
Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel

RENAISSANCE ISTANBUL  POLAT BOSPHORUS HOTEL
Yeni yılı Boğaz ve Tarihi Yarımada manzarası eşliğinde karşılamak isteyenler Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’i tercih edebilir. Otel roof’undaki 212 Restaurant, yeni yıla ödüllü şef Manuel Evan Sotomayor önderliğinde hazırlanan menü ile “hoş geldin” diyor. Zengin yılbaşı mezelerinden ev yapımı somon fümeye, kanlıca mantarı ve keçi peyniri ile hazırlanan ravioli’den kızarmış kaz ciğeri, firik pilavı, buharda incir ile servis edilecek ızgara kuzu sırtına kadar birçok farklı lezzeti, menüde bulabileceksiniz. Merve&Alper Güzel Orkestrası’nın en güzel caz ve nostaljik şarkılar ile eşlik edeceği gecenin sürprizi ise ödüllü sıcak çikolatalı kek. İsterseniz, Bar 212’de DJ performansı, leziz atıştırmalıklar ve moleküler kokteyller eşliğinde de eğlenebilirsiniz.

Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel, Barbaros Bulvarı, No: 145, Beşiktaş
0212 340 7000

HILTON ISTANBUL BOMONTİ
Şehrin yükselen semti Bomonti’de yılbaşı eğlencelerinin adresi, Hilton Istanbul Bomonti’nin ana restoranı, ödüllü şef Yannis Manikis’in hazırladığı özel menüsüyle The Globe olacak. Mekânda hem set menü hem de a la carte menü sunulacak. Siz The Globe’un seçkin DJ’leriyle eğlenirken, çocuklarınız da kendileri için özel oluşturulan oyun alanında yeni yılı keyif içinde karşılayabilecek. Sürpriz DJ performansıyla gece boyu sınırsız dans ve eğlence vaadeden barda, isteyenler menüdeki diğer atıştırmalıkları da tercih edebilecek. Eğlencenize ise Cloud 34 barmenlerinin hazırladığı, alkollü, alkolsüz kokteyllerden oluşan Bartender’s Garden eşlik edecek. Sakin bir gece istiyorsanız, Lobby Bar’da özel lezzetler eşliğinde canlı piyano dinletisine de katılabilirsiniz.

Hilton İstanbul Bomonti, Silahşör Cad. No: 42 Bomonti, Şişli
0212 375 3000

SWISSÔTEL THE BOSPHORUS, ISTANBUL
Swissôtel The Bosphorus, Istanbul da yılbaşına sıkı hazırlanan otellerden. Noel’in gelişiyle, otelde pek çok etkinlik de düzenlenecek. Aralık sonuna doğru Lobby Lounge, akşamüstü çaylarına başlıyor. Café Swiss zengin brunch’ına Noel’e özel sunumlar da ekleyecek. Ayrıca otel çocuklar için oyunlar, müzik, sanatsal aktiviteler, çocuk menüsü ve diğer özel sürprizleri kapsayan bir Gymboree etkinliğine de ev sahipliği yapacak. Café Swiss ve Chalet Restoran’da yılbaşı kutlamaları 19.30’da başlayacak. Otelde konaklayan misafirler ise yılbaşına özel “Odaya Akşam Yemeği” menüsünden faydalanabilecek. Swissôtel The Bosphorus, Istanbul, bu yıl “Beyaz Rus Partisi” ile çok özel bir yılbaşı kutlamasına da hazırlanıyor. Café Swiss, 19.30’dan itibaren bu organizasyonun ambiyansına uygun özel bir menü sunacak.
Swissôtel The Bosphorus, Istanbul, Bayıldım Cad. No: 2 Maçka, Beşiktaş, 0212 326 1100

Total
3
Shares

Bir cevap yazın