Şebnem Ekşib, burç ve yükselen burçlarna göre Ağustos ayı yorumlarını detaylıca kaleme aldı.

koç

Koç burcu veya Koç Yükselen

Ağustos sizin için ilişkilerin, aşk hayatınızın, çocuklara ilgili konuların hayatınızda daha fazla yer tutacağı bir ay olacak. İlişkiler açsından bu ay cesur adımlar atabilir, özgüveninizin yükseldiğini, bir süredir kararsız kaldığınız konularda kendinizi daha emin ve cesur hissedebilirsiniz. Çocuk sahibi iseniz bu ay ilişkiler kadar çocuklarla alakalı konulara da odaklanmanız söz konusu. Çocuğunuza ilgi göstermeniz, bir süredir devam eden bir mevzuda karar vermeniz, eğitim veya benzer bir alanda çocuğunuz adına adım atmanız söz konusu.

Ağustos ayında dikkat etmeniz gereken konuların başında maddi alanlar geliyor. Bankalarla olan ilişkiler, kredi ve benzeri finansal kararlarınız adına daha dikkatli ve planı hareket etme gerekliliğiniz olacak. Harcamalarınızı özellikle lüks tüketim ve seyahat, tatil planlarınız adına programlı ve organize davranmanız, gelir gider dengelerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Bu ay, ani gelişmelere ve sizin dışınızda oluşabilecek durum ve olaylara karşı açık etkileriniz var. Bu nedenle aylık planlarınızı yaparken, iş, seyahat, duygusal hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda plansız ve spontane hareket etmeyin.

18 Ağustos da gerçekleşecek Ay tutulması, ilişkiler ve aşk konularında yeni bir bakış açısı elde etmenize, uzun süredir devam eden bir ilişki veya beraberlikte karar almanıza neden olabileceği gibi, özgürleşme isteğinizde artacak. 18 Ağustos civarında sosyal çevre ve arkadaşlarla ilgili konularda da yine ilginç gelişmeler olabilir. 6 Ağustos ile 13 Ağustos arasında yolculuk, yurtdışı konuları, yabancılarla ilgili iş ve konular, eğitim ve hukuksal iş ve alanlarda daha dikkatli olmak, mümkünse bu aralıkta bu konularda yeni bir başlangıç, önemli bir adım atmamak yerinde olacaktır. Genel olarak da özellikle iş, parasal konular ve önemli bir proje ve benzeri bir alanda çözmeniz gereken bir iş, proje veya adım varsa, ayın ilk yarısı etkiler daha destekli olabilecek.

Sağlığınız adına bu ay kaslar, bel bölgeniz, diz ve eklem yerlerine, tansiyon sorunlarına dikkat etmekte fayda var.

 

Total
22
Shares

Bir cevap yazın