Burçların bütün burçlarla olan cinsel uyumları nasıl?

koc

Koç

Koç ile Koç : Koç kadını cinsel açıdan Koç erkeğine hükmetmeye kalkar. İlk başlarda erkek bundan mutluymuş gibi görünse de, bir süre sonra aralarındaki ilişki tamamen bir hükmetme savaşına dönüşür. Her ne kadar ilişkilerinin başında umut varsa da, beraberlik ilerledikçe cinsel ilişkilerinde gittikçe tatsızlıklar başlar ve çift ilk günlerine büyük özlem duyar. İdeal bir ilişki değildir.

Koç ile Boğa : Koç-Boğa ilişkisinde kesinlikle koç boğadan daha etkindir. Boğa nadiren heyecanlanırken koçta durum tam aksinedir. Koç tarafı önderliği derhal eline alır. Bu durumda ilişki zevkin doruk noktasına çıkabilir. Ancak Boğa hep pasif kalacak olursa zorlanır. O mutlaka dengeyi kurmalıdır. Boğa'nın ilişkide pasif kalması ilişkinin ilerisi açısından uyumsuz sayılabilir.

Koç ile İkizler : Her iki burç da hareketli tipler olduğundan cinsel ilişkileri oldukça renklidir. İkizler'in kurnazlığı Koç'un hükmetme duygularını frenleyebilir. Koç alenidir, ne yapacağını ve ne isteyeceğini iyi bilir. İkizler'in oyunları devam ettiği sürece ilişkileri yürüyecektir. İkizlerin cinsel yasaklara karşı oluşu Koç'a biraz ağır gelebilir.

Koç ile Yengeç : Genel olarak bu ikili cinsellikte güçlü bir çekim içindedirler. Ancak her şeye rağmen Koç Yengeç'te istediğini bulamaz. Aralarındaki tutku bitince yavaş yavaş münakaşalar başlar. Yapı ve mizaç olarak uyumsuz oldukları için yatak odası onlara zinden olmaya başlayacaktır. Hafif başlayan rüzgar gittikçe sert esecektir bu ikili için.

Koç ile Aslan : İki ateş grubu burcu olan bu ikili cinsel açıdan iyi anlaşabilir. Aslanın cinsel gücü iyidir. Ancak Koç'un bunu övmesi gerekir. Aslan Koç'un hükmetme duygusunu fazla kısıtlamayarak dengelerse ilişkileri iyi olur. Her ikisi de ateşli birer tip olduklarından cinsel yaşamları başarılı olabilir.

Koç ile Başak : Koç, Başak'ın sessiz ve kontrollü hareketlerine bayılır. Başak ise Koç'un cesaretine tav olur. Aslında her ikisinin de cinsel anlayışları birbirinden çok farklıdır. Dönem dönem eğlenceli ve hareketli aşk maceraları yaşasalarda bu ikilinin cinsel beraberlikleri uzun ömürlü değildir.

Koç ile Terazi : Bu ikilinin her bir ferdi de, cinsel hazza düşkündür. Koç'un ilişkide ileri gitmek istemesi Terazi'ye ters gelebilir. Cinsel yaşamlarında değişik detaylar uygulamak isterler. Uzun bir ilişki söz konusu değilse bile fiziksel birleşme cinsel yönden yeterli olabilir. Genel anlamda bu ikilinin cinsel uyumu için söylenecek şey, kısa süreli bir çekim içinde olduklarıdır.

Koç ile Akrep : Bu ikili her bakımdan güçlü cinsellik özellikleri taşıyan bir çifttir. Her ikisi de Mars özelliğinden de bilindiği gibi seks sembolüdürler. Fiziksel enerjileri son derece güçlü kimselerdir. Cinsel çekimleriyle ilişkide harikalar yaratabilirler.Her ne kadar birbirlerini çekseler de ilişkilerinde hayal kırıklığı yaşamaları muhtemeldir.Birliktelikleri tutarsız olarak sonuçlanabilir.

Koç ile Yay : Ateş grubunun iki elemanı olan bu burçlar mücadeleci oldukları için cinsellik açısından da bazı çatışmalara girebilirler. Yay'daki huzursuzluğu ortadan kaldırabildiği takdirde Koç burcu onunla çok güzel sevişebilir. Fiziksel istemler her ikisinde de karşılıklıdır. Birbirlerine güçlü bir cinsel çekim duyan bu ikili mükemmelce anlaşabilirler.

Koç ile Oğlak : Oğlak'ın namusa verdiği değerle Koç'un gelecekteki yaşama bakış açısı arasında farklar vardır. Oğlak'ın belirli bir sevişme zamanı seçmesiyle ve sınırlı oluşuyla Koç'un aceleciliği ve sınır tanımazlığı çatışma yaratabilir. Ancak yine de Koç Oğlak'taki cinsel dürtüleri uyandırabilir. Her ne kadar zıt görünseler de bu ikili cinsellikte iyi anlaşabilir.

Koç ile Kova : Yapı olarak biraz daha geri planda kalan Kova'nın karşısında Koç oldukça aktiftir. Aralarındaki ilişki hem fiziksel yönden enerji dolu hem de yaratıcı olur. Kova'nın hayalciliğiyle Koç duygusal olarak başa çıkabilirse, ilişkileri mükemmel olur.

Koç ile Balık : Koç'un canlılığıyla verdiği güven Balık'ı etkiler. Balık'ın Koç'un bedenini kullanmaktaki sezgileri ise Koç'u çok etkiler ve deyim yerindeyse azdırır. Büyük cinsel fantezileri olan Balık'ın bu fantezileri Koç tarafından uygulamaya konulduğunda ortaya harika bir cinsel tablo çıkar. Balık pasif gibi görünmekle beraber, oldukça azgın olan Koç'u etkilemeyi çok iyi bilir.

Bir cevap yazın