Yıldız haritamız aynı zamanda seks hayatımızı ve yatak odamızdaki davranışlarımızı da etkiliyor. İşte burçların yatak odası sırları!

Burçlar hayatımızın çoğu alanında varlıklarını hissettiriyorlar. Burçların varlığını hissettirdiği bir diğer alan ise cinsellik. Her burcun yatak odası sırrı ayrı. Kimisi aşık olmadan sevişemez kimisi yalnızca tutkulu bir ilişkinin peşinde. Kimi karanlık ortam seviyor kimi ise her şeyi açık açık yaşamayı. Peki sizin burcunuzu yatak odasında neler bekliyor?

İşte burçlara göre yatak odası sırları;

KOÇ

Maceraperest ve dürtülerine göre hareket eden Koç burcu için erkeğin arkada olduğu pozisyonlar seks hayatlarını özetleyebilir. Eğer enerjik bir sek arıyorsanız kendinizi bir Koç burcunun kollarında bulabilirsiniz.

BOĞA

Güvenilir, pratik ancak tembel olan Boğa burçlarını, altta olacakları pozisyonlar temsil ediyor. Ayrıca kontrolü ele almayı severler.

İKİZLER

Enerjik ve yaratıcı İkizler burçlarını oral seks temsil ediyor. Spontane gelişmelerden hoşlanan İkizler burçları ile çok eğlenebileceğiniz gibi, aynı zamanda dedikoduyu da sevdiklerinden dolayı yatak odası sırlarınızın gizli kalmasını beklememelisiniz.

YENGEÇ

Duyarlı ve samimi Yengeç burçları, tarafların birbirine sarılı olduğu “Om” pozisyonu tanımlıyor. Üreme ile ilgili her şeyi simgelediğinden ötürü, Yengeç burcu aynı zamanda yatakta enerjiyi de simgeliyor.

ASLAN

İlgi odağı olmaktan hoşlanan Aslan burçları için yıldız olabilecekleri herhangi bir pozisyon uygun. Aynı zamanda tutkulu ve yoğun aşıklardır.

BAŞAK

Hassas ve titiz Başak burçları, klitoral zevk alacakları herhangi bir pozisyonu tercih edeceklerdir. Aynı zamanda mükemmeliyetçi olan başak burçları, bu özelliklerini  yatakta da gösterecektir.

TERAZİ

Diplomatik ve barışçıl Terazi burçlarını yukarıda oldukları herhangi bir pozisyon simgeler. İyi vakit geçirmeyi ve takdir edilmeyi önemserler.

AKREP

Akıllarına koyduklarını yapan ve seks hayatında sınır tanımayan Akrep burçları için sıradışı olan her pozisyon ve deneyim ilgi çekicidir. Ayrıca seks oyuncaklarına ilgi duyarlar.

YAY

Filozof ve maceracı Yay burçları kendi alacakları zevki her zaman ön plana koyarlar. Dolayısıyla öncelikle kendilerinin zevk alacağı herhangi bir pozisyon önemlidir. Maceracı kişiliklerinin altında şefkate ihtiyaç duyan bir ruhları vardır.

OĞLAK

Oğlak burcu Zodyak’ta misyoner pozisyonunu temsil eder. Sadık, tutarlı ve güvenli Oğlak burcu belki yaratıcı değildir ama işini başarıyla bitirmeyi kafasına koymuştur. Yatak düzenlerine dikkat ederler ve yatak odalarında vintage etkilerden hoşlanırlar.

KOVA

Yaratıcı ve keşfedici Kova burçlarının seks hayatı, Kama Sutra kartlarının içerisinde bulabileceğiniz herhangi bir “alışılmamış” pozisyonu yansıtabilir. Hoş olan doğalarından ötürü çapkınlığa yatkın olabilirler.

BALIK

Duygusal ve besleyici Balık burçları için “seks” yoktur, “sevişmek” vardır. Kaşık pozisyonu onların sekse bakış açılarını yansıtan pozisyon olacaktır.

Total
3
Shares

Bir cevap yazın