Hollywood'un en çok kazanan aktrisiyken bir anda beyazperdeden uzaklaşan Cameron Diaz, bunun nedenini Gwyneth Paltrow'un Youtube kanalında açıkladı.

Gwyneth Paltrow’un Youtube'daki ‘In Goop Health: The Sessions’ programına katılan Diaz; bu yeni düzeninde çok huzurlu olduğunu söyledi.

“Huzurlu hissediyorum. Ruhum huzur buldu çünkü sonunda kendimle ilgilenebilmeye başladım. Pek çok insan için bu garip gelebilir ama senin bunu anlayacağını biliyorum. Oyuncu olarak sürekli görünür olmak büyük bir baskı getiriyor. Bir filme başladığında sana sahip oluyorlar. Aylar boyunca günde 12 saat çalışıyorsun ve başka hiçbir şey için zaman kalmıyor.” şeklinde açıkladı.

Cameron Diaz, 2014 yılından bu yana hiçbir filmde rol almıyor. Benji Madden ile mutlu bir evliliği olan yıldız; 2020'nin başlarında Raddix adında bir kız çocuğu dünyaya getirmişti.

"Anne olmayı çok sevdim. Bu hayatımın en iyi bölümü. Eş konusunda da çok şanslıyım. Koronavirüs bizi etkilemedi. Kendi evimizde zaten karantinada gibiydik. Sadece dostlarımla görüşemiyorum, hepsi bu…"

Diaz neden diğer meslektaşları gibi kendi markasını çıkarmadığı sorusuna geçtiğimiz günlerde de şu yanıtı vermişti: "Asla kendi adıma bir marka çıkarmadım. Bu çok kolay gibi görünüyor ama ben hep oyuncuydum. Bu meslek beni kovalamadı, ben onun peşinden gittim. Çünkü tutkulu olduğum şeylerini izini sürmekten asla bıkmam."