CANNES KIRMIZI HALISINDAN GÜNDELİK YAŞAMINIZA UYARLAYABİLECEĞİNİZ GÜZELLİK GÖRÜNÜMLERİ

Cannes Film Festivali'nin kırmızı halısı her zamanki gibi güzellik görünümleriyle de bize bir sezon boyu ilham kaynağı olabilecek malzemeleri veriyor. Bella Hadid'in dopal makyajından Blake Lively'nin hacimli at kuyruğuna, Cannes kırmızı halısından gündelik yaşamınıza uyarlayabileceğiniz güzellik görünümleri:

 

CANNES KIRMIZI HALISINDAN GÜNDELİK YAŞAMINIZA UYARLAYABİLECEĞİNİZ GÜZELLİK GÖRÜNÜMLERİ (1)

VICTORIA BECKHAM

Victoria Beckham genellikle kırmızı halıda dumanlı göz makyajını dağınık ve hacimli topuzuyla kullanmayı tercih ediyor. Sadece çok fazla tel tokayla elde edebileceğiniz bu topuz, gündelik kullanım için çok şık değil mi?

CANNES KIRMIZI HALISINDAN GÜNDELİK YAŞAMINIZA UYARLAYABİLECEĞİNİZ GÜZELLİK GÖRÜNÜMLERİ (3)

LILY DONALDSON

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen MET Gala'da kaç kişinin kullandığını sayamadığımız koyu bordo rujlar bu kez Cannes kırmızı halısında Lily Donaldson'ın dudaklarında karşımıza çıktı. Doğal saçlarla kullanıldığında gündüz için oldukça gösterişli ve şık bir seçim.

CANNES KIRMIZI HALISINDAN GÜNDELİK YAŞAMINIZA UYARLAYABİLECEĞİNİZ GÜZELLİK GÖRÜNÜMLERİ (2)

Lily Donaldson sadece dudakları değil, örgüsüyle de radarımızda. Ensede tel tokalarla gelişigüzel sabitlediği saçlarını gevşek bir örgüyle tamamlayan güzel model bu görünümüyle tüm yaz için şimdiden ilham vermiş oldu.

 

CANNES KIRMIZI HALISINDAN GÜNDELİK YAŞAMINIZA UYARLAYABİLECEĞİNİZ GÜZELLİK GÖRÜNÜMLERİ (4)

KRISTEN STEWART

Ah, kırmızı ruj. Onsuz bir güzellik ilhamında söz edilemez. Dudak kalemi kullanılarak kusursuzlaştırılmış bu dudaklar göz makyajı olmadığında bile işe yarar.

CANNES KIRMIZI HALISINDAN GÜNDELİK YAŞAMINIZA UYARLAYABİLECEĞİNİZ GÜZELLİK GÖRÜNÜMLERİ (6)

KIRSTEN DUNST

Ense topuzu hiç bu kadar havalı olmamıştı! Sabitlemek için bolca tel toka ve iddialı bir küpe ile işte yeni ofis görünümünüz.

CANNES KIRMIZI HALISINDAN GÜNDELİK YAŞAMINIZA UYARLAYABİLECEĞİNİZ GÜZELLİK GÖRÜNÜMLERİ (7)

JESSICA CHASTAIN

Jessica' nın gevşek ve gelişigüzel dalgaları, tembel günler için harika bir seçenek.

CANNES KIRMIZI HALISINDAN GÜNDELİK YAŞAMINIZA UYARLAYABİLECEĞİNİZ GÜZELLİK GÖRÜNÜMLERİ (9)

EVA LONGORIA

Yarı toplanmış saçlar her zaman havalı bir seçenk olmuştur. İki yandan aldığınız tutamları bükerek, başınızın arkasında lastik tokayla sabitleyin.

CANNES KIRMIZI HALISINDAN GÜNDELİK YAŞAMINIZA UYARLAYABİLECEĞİNİZ GÜZELLİK GÖRÜNÜMLERİ (10)

BLAKE LIVELY

Hepimiz artık Blake Lively'nin doğal dalgalı saçların kraliçesi olduğunu biliyoruz. Ancak festivalin ilk gününde dalgalı saçlarını hacimli bir at kuyruğuna dönüştüren ünlü oyuncu, oldukça ilham verici.

CANNES KIRMIZI HALISINDAN GÜNDELİK YAŞAMINIZA UYARLAYABİLECEĞİNİZ GÜZELLİK GÖRÜNÜMLERİ (11)

BELLA HADID

Doğal ten tonundan bir ton koyusunu gözlerine, elmacık kemiklerine ve dudaklarına uygulayan Bella Hadid, doğal bir görünüm için rahat bir uygulama sunuyor.

Bir cevap yazın