İtalyan stilini zamansızlaştıran Divarese, Sonbahar/Kış sezonu için  zahmetsiz şıklığın stil kodlarını cesur ve en feminen haliyle sunuyor.

Divarese Sonbahar/Kış sezonuna metalik ökçeli modeller, kürk detayları ve streç dizüstü çizme ve botlarla giriyor. Sezon trendi kürk ve işleme ponpon detayları hem günlük hayatta hem de işte kullanılabilecek modellerden hazırlandı.

Koleksiyonda “gece renkleri” ve tonları ışıltılı ruganlar ve taşlı tokalarla buluşurken sezonun vazgeçilmezi toprak ve soft tonlar yağlı süet ve nubuk derilerle eşleşiyor.

Sonbahar ve Kış mevsimine uygun renk paleti…

Divarese Sonbahar/Kış koleksiyonuna vizon, taba, haki ve kahve renklerle giriş yapıyor. Sezonun vazgeçilmezlerinden krokodil ve yılan baskılı desenlere floral baskılar da ekleniyor.Yeni koleksiyonda sezonun en çok dikkat çeken renkleri ise ördek başı yeşili ve koyu kırmızı…

Divarese Genel Müdür Yardımcısı Özlem İkiışık Barutçu Sonbahar – Kış sezon trendlerini ve koleksiyonu anlattı:

“2017 Sonbahar-Kış sezonunda birbirinden çok farklı iki makro trend başrolü üstleniyor.

Bir tarafta haki, taba ve vizon gibi doğadan ilham alan renklerin, süet dokuların, kürk, püskül ve ponpon gibi detayların yön verdiği rahatlığı ve casual hissi ön plana çıkaran, bizim de koleksiyonda “Earth” adını verdiğimiz doğaya dönüş trendi yer alıyor.

Diğer tarafta ise koleksiyonda “Nocturne” olarak adlandırdığımız, siyah, kırmızı ve ördek başı yeşili gibi iddialı tonlar, rugan deriler, yüksek topuklar, dizüstü çizmeler, inci ve kadife gibi detaylarla zenginleşen çok daha feminen ve gösterişli bir trend karşımıza çıkıyor. “

Divarese’ye özel

Kendi içinde kaybolan- tonsürton görüntüler ve sezonun hit renklerinden koyu kırmızı ön plana alınarak Divarese’ye özgü desen yaratıldı.

#amoredivarese

www.divarese.com.tr

www.instagram.com/Divareseonline

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın