Güney Afrika doğumlu oyuncu Charlize Theron’a yakın bir tarihte Mustiquie Adası’nda ya da ailesiyle Afrika turu yaparken rastlayabilirsiniz. Telefonun hızlı arama tuşunda ise adını gizli tuttuğu bir erkeğin numarası kayıtlı. Sakın Sean Penn olmasın?

US-CINEMA-WALLIS ANNENBERG CENTER FOR PERFORMING ARTS

MARKET ALIŞVERİŞİ: “Bol bol meyve, Evian su, iki şişe beyaz şarap, diş macunu ve beyaz peynir aldım.”

BAŞUCUMDA: “Assouline’in Lost Africa The Eyes of Origins kitabı, köpeğim Tucker’la PETA aracılığıyla 2009’da Animal Fair’in kapağı için çektirdiğimiz fotoğraf ve abajurum var.”

TATİL PLANIM: “Oğlumun yüzmeyi öğrenmesi gerekiyor. Sanıyorum Mistique Adası’na gideceğiz. Denizi mükemmel.”

EN SON İZLEDİĞİM FİLM: “12 Yıllık Esaret… Karşılıklı oynadığım Michael Fassbender’e ayrı bir sempatim var ve yeteneği tartışılmaz.”

TELEFONUMUN HIZLI ARAMA BÖLÜMÜNDE: “Annemin, menajerimin, onun (ismini veremem) ve dadımızın numaraları kayıtlı.”

EN SEVDİĞİM YEMEK: “Deniz mahsulleri tabii ki. Los Angeles’taki küçük ve kuytu La Cevicheria en sevdiğim balık restoranı. Ben de çok iyi istiridye yaparım ama tarifini vermem. Özelliğim kalmaz.”

TUVALET MASASINDA: “La Mer’in kristal başlıkla sürülen göz kremi ve The Lifting Contour serumu mutlaka durur. Kurtarıcılarım.”

KREDİ KARTIMLA: “Leon&Harper tişörtler, Argan yağlı Nashi saç kremi, internet üzerinden eski bir pikap satın aldım. Bir de Jackson’la Cafecito Organico’ya gitmiştik. Ben espresso o da ılık süt içti.”

AYAKKABI: “Isabel Marant botlara zaafım var. Bazen kışlık olanlarını yazın dahi giyiyorum. Eski görünümlü olanlarını daha çok seviyorum.”

EN SON NEREDE GÖRÜLDÜM: “Jackson’la yürüyüş yapmaya, köpeklerim Tucker, Blue, Blakely, Delilah ve Denver’ı dolaştırmaya bayıldığım için muhtemelen sokakta.”

DESTEKLEDİĞİM KURULUŞLAR: “Afrika’daki genç AIDS hastalarına destek veren CTAOP’un kurucu üyelerindenim, hayvanlar adına PETA, eşcinsel evlilikleri destekleyen Fresno için de çalışıyorum ve kadın haklarını savunan her türlü organizasyona katılıyorum.” •

Bir cevap yazın