yatakta sizi uçaracak tüyolar
Cinsel hayatınızı zenginleştirecek on tüyomuz var. Yazıyı okurken pür dikkat kesilmenizi öneririz.
1) Ellerinizi kullanmayın

“Seks sırasında ellerinizi kullanmadığınız zaman, yaratıcılığınızı zorlayıp, başka vücut kısımlarınızı kullanarak birbirinize zevk verme yollarını ararsınız” diyor seks terapisti Joy Davidson. Örneğin, göğüslerinizi göğsüne değdirin, saçlarınızla hassas bölgelerini okşayın, sakal tıraşı olmadan teninize dokumasını isteyebilirsiniz.

2) Seksi görünmekten çekinmeyin

Bir kadının seksi vücuduna bakmak, erkeğin aklını başından almaya yeter. O yüzden yatak odanızın ısısını yükseltmek istiyorsanız, soyunup giyinirken sizi seyretmesine izin verin. Bir diğer tüyo da, sevişirken ışıkları açık tutmanız. “Erkeklerin büyük çoğunluğu ışıklar açıkken sevişmeyi tercih eder, çünkü bu onlara sizi rahatça seyretme olanağı verir.

3) Çılgın Seksi Deneyin

Yavaş yavaş rutine girdiğinizi hissettiğinizde, tabu yerlerde seks yapmak, seks oyuncaklarıyla tanışmak veya farklı fanteziler denemek aşkınıza kaybettiğiniz heyecanı geri getirecektir. Erkekler yeniliklerden daima hoşlanırlar. Yaramazlık iştahını kabartmak istiyorsanız, rutin seksinize yenilikler getirebilirsiniz. Örneğin göğüslerinize bal sürebilirsiniz.

4) Zevk yastığını kullanın

İki adet ufak yastık alıp, onları belinizin altına yerleştirin ve sevgilinizle misyoner pozisyonunda sevişin. Yastıklar sizi yükselttiği için seks sırasında daha rahat olursunuz.

5) Arzunuzu hissettirin

Misyoner pozisyonu sırasında sevgilinizi daha fazla kendinize doğru çekin. Bu hareket, onu deliler gibi arzuladığınızı gösterecek.

6) Hareketleri değiştirin

Klasik ileri geri hareketleri yapmak yerine, dairesel hareketleri deneyin. Bu hareketler, çok daha şevket dolu gelecek.

7) Yatakta ne istediğinizi anlatın

Partneriniz vücudunuzun bütün noktalarını keşfetmiş olsa da, sevdiğiniz bazı haraketleri es geçiyorsa, doyumsuzluğa uğramanız doğal. Kimi uzun öpüşmelerden hoşlanır, kimi yastık oyunlarından, kimi ise belli bir yerine dokunulmasından. Beğendiğiniz şey ne olursa olsun, onu istediğiniz kadar elde edemediğinizde, mutsuz, hatta sinirli ve gergin olabilirsiniz. İsteklerinizi uygun bir dille ifade etmenin bir yolunu bulmalısınız. Kulağına uygun bir tonla isteğinizi fısıldamak kolay bir çözüm olabilir.

8) Yüzünüzü ona dönün

Sevgiliniz sırt üstü yatarken, yüzünüz ona dönük şekilde üzerine çıkın. Derinlik ve hız kontrolü tamamen elinizdedir, yani kendi zevkiniz için sevgilinizi kullanmış olursunuz (ki erkekler buna bayılır). Üstelik, gözlerinin önünde göğüslerinizin olması onu görsel anlamda daha fazla uyaracaktır.

9) Önsevişmeyi uzatın

Önsevişmeyi atlamak veya onu aceleye getirmek kabul edilmez bir davranış. Önsevişmeyi kısa tutarsanız, seks doyurucu, ama çabuk biten bir akşam yemeğine benzer. Buna karşın, önsevişme yöntemlerinizi çeşitlendirirseniz, cinsel hayatınız gece boyunca süren bir partiye benzeyebilir.

10) Bacaklarınızla onu kavrayın

Sırt üstü uzanın. Bacaklarınızı dizinizden kırın, öyle ki sağ bacağınız sol kalçasında, sol bacağınız sağ kalçasında olsun. Bacaklarınızı bu şekilde kırdığınız ve ona doladığınız için, onu çok daha iyi hissedeceksiniz.

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın