CLUBEDI

Anne özeniyle ve profesyonel birikimle 0-3 yaş grubu için tasarlanmış birbirinden doğal ve yumuşacık bambu tulumlar, Ege pamuğundan üretilmiş bornozlar,  yatak takımları ve hediye sepetleri artık, bir Türk markası olan clubEdi ile sizlerle.

Bebeklerin sağlıklı ve rahat şartlarda büyümesi tüm annelerin isteği ve önceliğidir. Onların ihtiyaçlarını anneleri kadar iyi bilen clubEdi, her bir ürününü bebeklerin rahatlığını düşünerek hazırlıyor. Markanın kurucuları; Esra Çinsar Arslan ve Dilek Temelli Nisa’nın tasarladığı ve Türkiye’de üretilen bu ürünlerin hepsi doğal olarak anne hassasiyetini ve pratikliğini yansıtıyor.

Bebeklerinizin iç giyimi, body ve uyku tulumlarında kullanılan bambu elyafı, anti-bakteriyel özelliğe sahip, nefes alabilen gözenekli dokusuyla çok değerli varlığınız olan bebeğinizi yazları serin, kışları sıcak tutar. Isı düzenleyici yapısıyla nemi hızla emmesi ve ürünlerin ipeksi bir dokuya sahip olması da clubEdi’yi hem diğer markalardan farklı, hem de vazgeçilmez kılmaktadır.

clubEdi, bebeklerin rahatlıkla ve uzun süre kullanabileceği, onların hassas ciltlerine özel, bambu ve pamuklu, Oeko –Tex belgeli tekstil ürünleri ile tüm anneleri mutlu ediyor. En az bebeğinizin teni kadar doğal olan bu ürünlere ulaşabilmeniz için www.clubedi.com.tr sitesine girmeniz yeterli. clubEdi ürünlerinin seçkin bir tüketicisi olmak size de ayrıcalık kazandıracaktır.

Total
55
Shares

Bir cevap yazın