Bugüne kadar tasarladığı başarılı kıyafetlerle adından söz ettiren Derya Açıkgöz, ilk koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında gerçekleşen defileyle moda severlerin beğenisine sundu.

IMG_8882

Toplam 38 parçadan oluşan Derya Açıkgöz koleksiyonu, 5 aylık hummalı bir çalışmanın ardından hazırlandı. Hadise de kız kardeşinin defilesini izlemeye Derya Açıkgöz imzalı bir kıyafetle geldi.

IMG_8886

Derya Açıkgöz, “Mirror’da kendimden ilham aldığım kadını yansıtıyorum. Mirror kadını öğlen katıldığı bir toplantıdan akşam katılacağı bir partiye kadar kesintisiz devam edebilecek şıklıkta maskülen, güçlü ve bir o kadar da kadınsı ve feminen bir tablo çiziyor. Her kadının kendinde Mirror kadınından bir parça bulacağını ve bunun için tek yapması gerekenin aynaya bakmak olduğunu düşünüyorum” dedi.

unnamed12

Derya Açıkgöz’ün kırmızının tüm gücüyle göze çarptığı “Mirror” koleksiyonunda yüksek bel bol paça pantolonlar, maksi etek ve elbiseler, vücudu saran tulumlar, maxi kabanlar, drapeli omuzları açıkta bırakan üstler, fular yaka bluzlar göze çarpıyor.

unnamed8

Total
0
Shares

Bir cevap yazın