Modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün, kaliteli ve elegan tasarımları ile dikkat çeken Desa, bu günlerde evde kalarak sosyal mesafesini koruyan moda severler için sürpriz bir kampanya başlatıyor.

Evde zaman geçirilen bugünlerde alışveriş yaparak moral ve motivasyonunu arttırmak isteyen moda severler için Desa, www.desa.com.tr online mağazaya özel seçili kış ürünlerinde yüzde 70’e varan indirime ek olarak sepette ekstra yüzde 30’a varan indirim imkanı sunuyor.

Yaklaşan yaz günlerini de unutmayan Desa, yine online mağazaya özel seçili İlkbahar- Yaz ürünlerinde sepette ekstra yüzde 15 indirim imkanıyla yeni sezonu karşılıyor.

Evinizin rahatlığında güvenle sipariş vererek ulaşacağınız online mağazamızdan ister uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz kış sezonu ürünlerini isterseniz de gardıroplarınızı yenileceğiniz rengarenk yaz koleksiyonu ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Şıklığından ödün vermeyenlerin vazgeçemediği marka olan Desa’da kalite ve lükse avantajlı fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız www. desa.com.tr adresi sizleri bekliyor.