DİŞLERİNİZİ DAHA BEYAZ GÖSTERECEK 5 MAKYAJ TÜYOSU (1)

Bembeyaz dişler hepimizin hayali ancak bir müdaheleye gerek kalmadan bir kaç makyaj tüyosuyla da bu beyaz dişleri sağlamak mümkün. Makyajınızda kullandığınız tonlarda yapacağınız bir değişiklik ya da kontürleme işleminin işinize yarayabileceğini biliyor muydunuz? İşte dişlerinizi daha beyaz gösterecek 5 makyaj tüyosu:

DİŞLERİNİZİ DAHA BEYAZ GÖSTERECEK 5 MAKYAJ TÜYOSU (2)

Nars Bronzing Powder Laguna

Bronzer her zaman iyidir

Kontürleme işleminin son yıllarda makyajın temel adımlarından biri olmasıyla, bronzerı es geçmek zaten imkansız. Elmacık kemiklerinizin altından burnunuzun altına doğru yapılacak olan uygulama, cildinizde güneş öpücüğü etkisi bırakacaktır. NARS‘ın Bronzing Powder Laguna‘sı gibi koyu tonlar, dişlerinizin inci gibi beyaz gözükmesini sağlayabilir.

DİŞLERİNİZİ DAHA BEYAZ GÖSTERECEK 5 MAKYAJ TÜYOSU (1)

Urban Decay Electric Pressed Pigment Palette

Gözlerinizi odak noktası haline getirin

Far paletinizde her zaman es geçtiğiniz renkleri kullanmaya ne dersiniz? Gözlerinizde mavi, mor, yeşil ve gümüş tonlarını kullanmanız dikkati gözlerinize çeker ve daha parlak bir gülümsemeye sahip olduğunuz izlenimini yaratır. Mor, mavi ve gümüş kış için, yeşil ve turkuvaz tonları ise yaz için oldukça uygun.

DİŞLERİNİZİ DAHA BEYAZ GÖSTERECEK 5 MAKYAJ TÜYOSU (1)

Vazelin

Dişlerinize vazelin uygulayın

Fikrin ne akdar çılgınca geldiğinin farkındayız ancak bu kanıtlanmış bir taktik. Dişlerinize süreceğiniz vazelin zararlı boyama gıdalar (çilek) ve içecekler (kırmızı şarap ve kahve) gibi ürünlere barikat gibi davranır.

DİŞLERİNİZİ DAHA BEYAZ GÖSTERECEK 5 MAKYAJ TÜYOSU (2)

Urban Decay Naked Skin Weightless Complete Coverage Concealer

Dudaklarınızı aydınlatın

Dudaklarınızın dolgun görünmesi, dikkati dişlerinizden çekerek daha parlak görünmelerini sağlayacaktır. Lip gloss ve dudak kaleminizi uyguladıktan sonra, dudaklarınızın dış kısmını yukarıdaki Urban Decay ürünü ya da benzer bir ürünle aydınlatın.

DİŞLERİNİZİ DAHA BEYAZ GÖSTERECEK 5 MAKYAJ TÜYOSU (4)

Lipstick Queen Hello Sailor Lipstick

Mavi-Kırmızı dudağa evet

Kırmızı ruj tiryakileri iyi bilecektir, iki tür kırmızı ruj vardır: Alt tonu turuncu olanlar ve alt tonu mavi olanlar. Daha beyaz dişler için sizin tercih etmeniz gereken; mavi alt tona sahip kırmızı rujlar.

 

 

 

 

 

Total
6
Shares

Bir cevap yazın