Kişiliğinizin öne çıkan yanlarını, bir de doğum tarihinize göre değerlendirin.

dogum tarihine göre analiz

1 - 10 Ocak

Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan. Tok gözlü ve kendi çalışıp kazanmaktan yana olan.

Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Kibar, nazik, doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren.

Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen.Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen bir kişiliği temsil ediyor.

 

11 - 19 Ocak

Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran. Eğitim hayatına önem veren. Öğrendiklerini kolay kolay unutmayan. Aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen.

Neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen. Gerektiğinde sert konuşabilen. Aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen.

Gözlem gücü yüksek, iş hayatında başarıya mutlaka ulaşabilen.

 

20 - 29 Ocak

Açık sözlü, yenilikçi, toplum bilinci yüksek, arkadaşlık ilişkileri güçlü. Orijinal düşünebilen, tavırlarıyla ilgi uyandırabilen bir kişilik.

Gerektiğinde duygularını geri planda tutarak, mantıklı hareket edebilen. Zihinsel aktivite gücü yüksek, herkesten daha çabuk öğrenebilen.

Uygulamaya dönük, analizci, çağın ötesinde düşünebilen.Zorluklar karşısında aklıyla kolayca çözüme ulaşan, sınırlamalardan hoşlanmayan.

Bir cevap yazın