Erkekleri doğum tarihlerine göre etkilemenin yolları.

9

1-11 Ocak tarihleri arası

Onu Nasıl Etkilersiniz?

Onunla çeşitli araştırmalar yaparak sevdiği şeyler konusunda ilgili davranırsanız size bağlanacaktır. Neşeli, hoşgörülü, doğaya düşkün kadınlardan hoşlanır. Ona ara sıra sevimli küçük sürprizler yapabilir ve sert kalbini yumuşatabilirsiniz.

Seks Hayatı

Sevişme esnasında aktif rol oynamaktan, partnerini yönetmekten hoşlanır. Utanmak gibi bir sorunu yoktur. Sekste sınır tanımaz ve partnerinden de bunu bekler. Ona ve hızına uyum sağlayabilen biri ile seks hayatını mükemmel bir hale getirebilir. Başlangıçta adapte olmakta zorlanabilirsiniz.


 

12-19 Ocak tarihleri arası

Onu Nasıl Etkilersiniz?

Keskin ve kültürlü bir zeka, sevimli ve cana yakın bir mizaç, ilgili ve tutkulu bir aşık olarak onun yüreğinde her geçen gün daha fazla yer kaplayacak ve aşkını kazanacaksınız. Kıskanç ama baskı uygulamayan, ona güvenen ve inanan, aldığı kararlara saygılı ve sempatik tavırlı biri olabilirseniz size karşı her geçen gün tutku ile bağlanacaktır.

Seks Hayatı

Seviştiği zaman inanılmaz performans sergiler. Acele sevişmelerden nefret eder. Geç uyarılır ama bir kere uyarılınca saatlerce sevişebilir. Onu durdurmak zordur değişik ortam ve fantezilerden hoşlanacak bir partner ile seks hayatı mükemmel olacaktır.


 

20-30 Ocak tarihleri arası

Onu Nasıl Etkilersiniz?

Sempatik, sevecen, hoş görülü, ona ömrünü adayacak ve bakımlı bir sevgili olarak onun size yönelmesini sağlarsınız. Bu şekilde kısa zamanda kalbini kazanacaksınız. Onun her yaptığını takdir etmeli ve değişken ruh haline anlayış göstermelisiniz. Çiçek kokularının hakim olduğu parfümler sıkmanız hoşuna gidecektir.

Seks Hayatı

Değişik mekanlar ve pozisyonlar seks hayatının vazgeçilmez parçasıdır. Kimi zaman çocuk gibi davranabilir. Kendini güçlükle kontrol eder. Bazen de oldukça inatçı olabilir.

Total
8
Shares

Bir cevap yazın