“Tarzını Kirala” mottosu ile yola çıkan Dressistanbul, koleksiyonunda hem dünyaca ünlü markaların hem de Türk modacıların elbiselerini bulundurarak, kadınların düğün ve davetlerde “Ne giyineceğim?” sorusuna elbise kiralama yaparak  çözüm olmayı hedefliyor.

Dressistanbul’ da  sıfır bedenden büyük bedene, düğünden doğum günü partisine, şirket yemeğinden mezuniyete kadar tüm farklı konseptteki organizasyonlara uygun alternatifler bulmak mümkün.

Hem online olarak tüm Türkye’ye hem de elbiselerini denemek isteyenler için Kireçburnu Haydar Aliyev Caddesinde 14 numaralı yalıda müşterilerine keyifli  hizmet vermeye başlayan Dressİstanbul randevu sistemi ile çalışmaktadır. Elbiselerinizi denerken boğazın da keyifli manzarasında çayınızı yudumlayabilirsiniz.

2 girişimci genç kadın olan Zeynep Sarıbay ve Kezziban Bayhan profesyonel hayatlarındaki moda ve kurumsal satın almadaki tecrübelerini birleştirerek kadınların hayatlarını kolaylaştırmak adına Dressİstanbul adıyla abiye kiralama sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyorlar .

Farklı giyinmek ve yaratmak istediğiniz tarza ulaşmak artık Dressİstanbul ile çok daha kolay.

   

Daha fazla ürün alternatifi için www.dressistanbul.com 

instagram: dressistanbul_official

facebook: dressistanbul sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Total
129
Shares

Bir cevap yazın