“Life In the Now”

Calvin Klein Watches + Jewelry, 2016 reklam kampanyasının tanıtımını New York’ta yaptı. Dünyaca ünlü çiftlerin kamera karşısına geçtiği çekimler, ünlü Amerikalı fotoğrafçı Cass Bird tarafından gerçekleştirildi.

DÜNYACA ÜNLÜ ÇİFTLER CALVIN KLEIN WATCHES + JEWELRY YENİ REKLAM KAMPANYASINDA BULUŞTU! (4)

“Life in the now” mottosunun konuşulacağı kampanyanın kalbini, içinde bulunduğumuz zamanın öneminin yanı sıra, gerçek hikayeler, pozitif ve içten gelen hisler, bunların hayatımıza olan yansımaları oluşturuyor.

Kampanyanın yüzleri ise Aktris Lisa Bonet ve müzisyen-aktris kızı Zoë Kravitz, Amerikalı aktör Will Peltz ve modellik yapan kız arkadaşı Kenya Kinski, ünlü modeller John Hein ve Tilda Lindstam…  Son olarak Koreli model ve aktör Kim Woo Bin ile Çinli model kız arkadaşı Xiao Wen Ju’nun modellik yaptığı reklam kampanyası, Calvin Klein Watches + Jewelry’nin 2016 koleksiyonunu gözler önüne seriyor. Modernlik, saflık ve neo-minimalism akımları 2016 Calvin Klein Saat ve Takı koleksiyonun yapıtaşlarını oluşturuyor. Doğallığa, şekillerin en basit hallerine olan hayranlıktan yola çıkarak hazırlanan koleksiyon markanın özünü en güzel biçimde gözler önüne seriyor. Koleksiyonda cesur ve grafik ögelere sahip “Calvin Klein Class” kadınsı, “Calvin Klein Step” ise unisex bir çizgiye sahip..

DÜNYACA ÜNLÜ ÇİFTLER CALVIN KLEIN WATCHES + JEWELRY YENİ REKLAM KAMPANYASINDA BULUŞTU! (3)

Calvin Klein Watches+Jewelry’nin geçen yıl başlattığı ve oldukça ilgi gören dijital kampanya #ckminute ise yıl boyunca dünyaca ünlü farklı isimler tarafından da desteklenecek. Siz de #ckminute etiketi ile sevdiklerinizle yaşadığınız güzel ve özel anları paylaşın, Calvin Klein Watches + Jewelry’nin modern dünyasına adım atın!

DÜNYACA ÜNLÜ ÇİFTLER CALVIN KLEIN WATCHES + JEWELRY YENİ REKLAM KAMPANYASINDA BULUŞTU! (2)

Bilindiği üzere ck Calvin Klein Watch + Jewelry Co. Ltd moda segmentinde yer alan nadir İsviçre yapımı elçilerden biridir. 1997’de, Calvin Klein ve Swatch Group kendi sektörlerindeki üstün yeteneklerini Calvin Klein saatlerini üretmek üzere birleştirdiler. Bugün erkek ve kadınlar için 200’den fazla İsviçre yapımı tasarım her yıl piyasaya sunuluyor.

DÜNYACA ÜNLÜ ÇİFTLER CALVIN KLEIN WATCHES + JEWELRY YENİ REKLAM KAMPANYASINDA BULUŞTU! (1)

Total
0
Shares

Bir cevap yazın